М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Фанфік "Нові пригоди Русалоньки із 7-В"​

👇
Ответ:
Liza6895
Liza6895
17.11.2022

н и чо дальше мне што его прочитать

4,7(53 оценок)
Ответ:
ulyanaKnyazeva10
ulyanaKnyazeva10
17.11.2022

Шум прибоя..

Волны хлещут в разные стороны, будто в стакане вода, когда ты её чуть не пролил.

Время близится к вечеру.

Алый закат пытается светить и показать, что он есть, сквозь эти величавые всплески воды, которые врезаются во скалы.

Погода портится всё больше и больше, из-за чего ветер набирает обороты в своей скорости, заставляя волны постепенно увеличиваться в размерах.

Море необъятных масштабов, что поражает, ибо ты даже представить не можешь насколько оно больше.. вообще..

Ветер усиливается. Люди из деревушки неподалеку начали мельтешить: многие побыстрее хотят укрыться от скорого дождя, кто-то и вовсе направил свой взор ввысь, чтобы оценить возможные повреждения, из-за скоропортящийся погоды.

Подобные явления в природе- пугают людей. Не многих, учитывая, что одна девушка (почему-то) стоит, и как бы... Наслаждается(?) происходящим, наблюдая за быстросменной погодой, стоя над обрывом скалы, что у подножия плещутся волны.

<i>Девочка влюбилась в море

Оно звало ее за собой

Солнце освещало тропою

Путь овеянный мглой...</i>

-Море волнуется раз

Море волнуется два

Море волнуется три...

Она запела.

Каждому понятно, мол это заклинание. Ибо, после её слов волны увеличились и ветер усилил свои манипуляции.

Этот голос... Женский... Он так красив и мелодичен. Слова будто задевают за живое, они что-то значат, но что?

Мурашки покрывают всё тело, и приятно, и странно.

Голос- он нагоняет страх, из-за чего изнутри начинает разъедать какое-то предчувствие(?).

Посмотрим..

-Море волнуется раз

Море волнуется два

Море волнуется три...

Она продолжила.

Слова повторялись, но энергия исходящая из них... увеличилась, стала напористей.

-Маменька..прости... Маменька, прости...

Из-за этих слов у девушки стоящей над обрывом, где уже волны чуть-ли не доходили до её стоп, навернулись слёзы, ибо она сказала их с огромнейшей болью и большим, исходящих из них- смыслом.

<i>Ты не успеешь проснуться

Кричали ей птицы вдали

Дайте хоть раз в любви захлебнуться

Вздохнула и ринулась вниз...</i>

-Море волнуется раз

Море волнуется два

Море волнуется три

Море волнуется раз

Море волнуется два

Море волнуется три..

На этом конец. Последний куплет... Он погубил её.

Начав допевать последние, окончательные слова, она была на грани. Эмоции, будто вихрь.

Прям такой же, как тот, что окружал её. Он полностью состоял из воды. Эта вода могла убить её.. и убила.. больно, как же ей было больно!

Видимо, она добивалась именно этого..

Мне жаль, но мы и так, ничего не смогли бы сделать.

Закат.. Красивый..

Волны утихли, словно их и не было.

Всё утихло...

Люди постепенно начали выходить из дому, чтобы понять, точно ли это конец, иль ожидать можно всякого?

4,6(94 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Marinap0385
Marinap0385
17.11.2022
В оповіданні «Лось» письменник розповідає історію про те, як лось, намагаючись напитись з ополонки, потрапив у воду й почав тонути. Двоє хлопчиків стали свідками боротьби лісового красеня за життя. Зрозумівши, що важкий лось сам не зможе врятуватись, хлопці кинулись на до Брати тільки-но встигли визволити тварину з льодяного полону, як пролунав постріл. Хлопці не відразу зрозуміли, що куля влучила саме у врятованого ними лося. Незабаром з'ясувалось, що вбивцею лісового красеня із сусіднього заповідника став їх рідний дядько Шпичак. Коли дядько зрозумів, що брати не в захопленні від його здобичі, він злякався, що хлопці можуть повідомити в заповідник про його вчинок. Він пробував їм і погрожувати, щоб вони мовчали, і пропонував за мовчанку м'ясо й роги, але діти, нічого не відповівши, пішли до своїх саней. Автор завершує оповідання тим, що розгублений Шпичак дивиться на мертве тіло лося і йому, як це нещодавно було з дітьми, страшенно хочеться, щоб «лось підняв голову, звівся на свої стрункі міцні ноги і неквапно побіг до лісу, як він ще недавно біг, поки дороги йому не перетнула куля». Але лось так і не ворухнувся. Є. Гуцало спеціально не розповідає про те, що буде далі, пропонуючи замислитись над цим читачу. Хоча, що буде далі, здогадатись неважко: хлопці, незважаючи на те, що вбивця — їхній рідний дядько, мабуть, все ж таки повідомлять у заповідник, бо зрозуміли, що Шпичак не шкодує про вчинене, а значить, якщо його не покарати, буде продовжувати полювати на заповідних тварин. На відміну від хлопців, Шпичак (у кінці оповідання) хотів би побачити лося живим тільки тому, що боїться покарання, а не тому, що зрозумів жахливість скоєного злочину. У невеличкому творі Є. Гуцало зумів поставити ряд дуже важливих проблем: те, що людина вважає себе царем природи, не дає їй права знищувати тварин для своєї розваги. Навпаки, люди мають усвідомити, що їх завдання — оберігати та захищати природу, турбуватись про неї, бути милосердним.
4,8(27 оценок)
Ответ:
olena345678644
olena345678644
17.11.2022
Ренесанс (від латинського renascor — відроджуюсь) — епоха, що прийшла на зміну Середньовіччю; епоха, коли відроджувалося західноєвропейське мистецтво і література. Ренесанс спочатку виник в Італії, а потім поширився у Європі у ХІV–ХV сторіччях.  Основною  рисою мистецтва Ренесансу було повернення до античних зразків. Повертається античний ідеал краси, особлива увага звертається на людську особистість як таку, її цінність. Поширюються гуманістичні ідеї, світогляд людей поступово звільнюється від середньовічних догм. 
У цей час європейська література творилася переважно латинською мовою. В укріїнській літературі того часу теж панувала латина, але деякі твори писалися книжною староукраїнською, старослов’янською та польською мовами.  До України Ренесанс дійшов пізно і не охопив усіх видів мистецтва. Ренесанс існував в Україні у ХVІ ст. як  естетична течія, яка злилася з українським бароко на початку ХVІІ ст. Найскладніша проблема для кожного періоду — вироблення власного літературного стилю — так і не була розв’язана. Серед найвідоміших представників українського літературного ренесансу були: Павло Русин, поет, що писав латинською мовою, письменник Себастіан Кльонович, що писав польською, та письменник, теолог та проповідник Петро Скарга.
4,6(35 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ