М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1Що зробила із Мальвою її власниця Юзя? А віддала на фронт В подарувала графові
Б подарувала Мішелеві
Г подарувала Будьонному

2У ніч напередодні повного місяця Софійка з Сашком забралися в квартиру з привидами...
А через балкон
В злякалися і не йшли зовсім
Б відчинили двері запасним ключем Г по драбині через кватирку

3На Покрову Яків Кулаківський пішов у гості, а дружині й синові наказав раніше лягати спати через...
А скупість
В від безвиході Б щоб відпочили
Г шкодував їх

Г шкодував їх
8. Як помер Гордій Кулаківський? А від старості
В покінчив життя самогубством Б довго хворів
Г його вбив мішок з кукурудзою
9. Чому тітоньку Софійки назвали Сніжаною? А в той день випав сніг
В таке ім’я дала сусідка
Б так подобалося дідусеві
Г ім’я гарно поєднувалося з прізвищем
10. Що бабуся розповіла про долю Маківки та Буйного? А вони втекли
В їх забрали до колгоспу
Б їх продали
Г вона нічого не знала про них
11. Проблеми в Софійки, коли дівчинка пробиралася у квартиру з привидами, виникли через те, що вона...
А була помічена бабою Валею В її покликала мама
Б її покликав братик

« Русалонька із 7в»

👇
Ответ:
EkaterinaZeyb
EkaterinaZeyb
07.09.2021

Відповідь:

1Б, 2Г, 3А, 8Г, 9А, 10В, 11 ?? Х) а є варіант відповіді, що вона застрягла Цитата: Софійчині ноги чомусь безпорадно звисали з вікна, хоч як старанно пхалась у вузьку дерев'яну раму. Хай йому грець: здається, ноги так і стримітимуть під повним місяцем на вулиці!

1. Що зробила із Мальвою її власниця Юзя?  - Б) подарувала Мішелеві

цитата: – Не буде пуття з панської породи! – белькотів собі під ніс. – Ця ско. ти. на слухала тільки свою дурненьку Юзю! Бідна Юзя подарувала її мені! Бідна Юзя плакала: "О Мішелю! Я ненавиджу свого підстаркуватого графа! Я тільки тепер зрозуміла, що люблю тебе, о Мішелю! Хоч ти вже одружений!" У-у-у, ці брехливі жінки! "Дарую Мальву тобі, о Мішелю! А чоловікові скажу, що пожертвувала конячку на фронт!"

2. У ніч напередодні повного місяця Софійка з Сашком забралися в квартиру з привидами...  - Г) по драбині через кватирку

3. На Покрову Яків Кулаківський пішов у гості, а дружині й синові наказав раніше лягати спати через... А) скупість цитата: й лягайте спати: і вечеряти не схочеться, і гасу не будете палити!

8. Як помер Гордій Кулаківський?   Г) його вбив мішок з кукурудзою

9. Чому тітоньку Софійки назвали Сніжаною? А) в той день випав сніг

10. Що бабуся розповіла про долю Маківки та Буйного?  - В) їх забрали до колгоспу

11. Проблеми в Софійки, коли дівчинка пробиралася у квартиру з привидами, виникли через те, що вона... Х) а є варіант відповіді, що вона застрягла Цитата:Софійчині ноги чомусь безпорадно звисали з вікна, хоч як старанно пхалась у вузьку дерев'яну раму. Хай йому грець: здається, ноги так і стримітимуть під повним місяцем на вулиці!  

А) була помічена бабо ю Валею  

Б) її покликав братик

В) її покликала мама

Пояснення:

4,4(77 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mcmorgana
mcmorgana
07.09.2021
Жанр: співомовка Тема: розповідь про повернення пана із-за кордону і про хитрого гуменного. Ідея: уславлення кмітливості, мудрості гуменного. У співомовці «Гуменний» засуджується байдужість та безвідповідальність пана, хитрість та підступність прикажчика, його небажання визнати свою провину. Співомовка «Гуменний» побудована у формі діалогу між дідичем (так називали пана, великого землевласника) та гуменним (так називали прикажчика, що організовував роботу на току поміщика). Гуменний мав би почати розказати про лихо в маєтку пана через пожежу, що виникла на тіку, де він організовував роботи. Автор розмістив події, що сталися в родині дідича, в іншій послідовності, щоб підкреслити як хитрий гуменний хоче зняти зі себе відповідальність за всі біди. Але так багато лиха сталося в родині пана через те, що він мало уваги приділяв своєму маєткові та родині, напевно, дуже часто бував поза домом. У співомовці «Гуменний» висміяно негативну рису дідича: байдужість.

Джерело: http://dovidka.biz.ua/stepan-rudanskiy-gumenniy-analiz/ Довідник цікавих фактів та корисних знань © dovidka.biz.ua

4,8(17 оценок)
Ответ:
gabdrahmanova951
gabdrahmanova951
07.09.2021

У новелі «Парадокс» В. Короленко писав: «Людина створена для щастя, як птах для польоту». Ця фраза відома багатьом, але не всі знають другу її частину: «Тільки щастя не завжди створено для неї». Проблему щастя вирішує письменник і у своїй повісті «Сліпий музикант», яка побачила світ у 1886 році.

Для чого ж створена людина? Чи здатна особистість чинити супротив обста­винам? Як їй стати щасливою? Своє розуміння цих питань В. Короленко розкрив на прикладі образу Петра Попельського, головного героя повісті.

Як відомо, Петро народився сліпим. Мати й дядько створили усі умови для нормального розвитку дитини. З одного боку, це була ніжність матері, поетичність її творчої натури, з іншого — мужність старого воїна, дядька Максима. Хлопчик зростав в атмосфері любові, тепла, турботливого ставлення. Дядько Максим вно­сив «чоловіче» начало, без якого Петро виріс би, наче «теплична рослина», і за­мкнувся б у собі.

А потім у житті Петра з’явилася Евеліна. Вона стала його ангелом-охоронцем, а пізніше коханою, дружиною, матір’ю його сина. Евеліна вносила в їхню дружбу «свій спокій, свою тиху радість, повідомляла сліпому нові відтінки навколишньо­го життя», а він «давав їй своє горе».

А горя у Петра дійсно було багато. Він соромився своєї сліпоти, не міг бачи­ти барви світу, насолоджуватися його красою і розмаїттям. Його мучило відчуття своєї неповноцінності. Петро цілком поринув у морок, в особисте нещастя, за­мкнувся у собі.

Із цього стану героя вивела подорож із сліпими співцями, на чолі з Кандибою. Петро побачив і пережив разом із сліпими співцями голод, холод, злидні, при­ниження, тобто він побачив справжнє горе, що було набагато страшнішим, ніж йому уявлялося. Петро вийшов із кризи. Зміни у душі героя відобразилися у тому, як він грав. «На місці сліпого і невтомного егоїстичного страждання він носить у душі відчуття життя, він відчуває і людське горе, і людську радість, він прозрів і зможе нагадати щасливим про нещасних...»

І Петро став щасливим. Для нього щастя полягає в тому, що він знайшов себе: став музикантом. До свого першого концерту він пройшов тяжкий шлях, на яко­му були розчарування у собі, горе, сльози, душевна криза. Завдяки дядькові Мак-

симові Петро знайшов у собі сили перебороти себе, здолати обставини, пов’язані із сліпотою. Герой дійсно прозрів, тому що побачив реальне життя, пізнав його і зміг подарувати своє мистецтво людям.

Отже, Петро Попельський знайшов себе у цьому світі. Він щасливий ще й тим, що пізнав кохання, має сім’ю, маленького сина, який народився зрячим. У нього попереду щасливе майбутнє.



источник: Як знайти себе у цьому світі? (За повістю В. Короленна «Сліпий музикант») - Твори | ЗНО 
4,5(79 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ