М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір на тему Жіноча доля у творчості Т.Шевченка​

👇
Ответ:
grinanovatana2
grinanovatana2
15.03.2021

Т.Шевченко в своїх творах показує нам ставлення до жінок в ті часи. Жінок,яких залишили чоловіки або ж стали вдовами зневажали. Вони залишалися з дітьми самі,бідні без до . Навпаки,їх сторонилися,обговорювали,що ж тепер з ними буде.

В деяких творах Шевченка матері покидали дітей та скоювали самогубство,деякі залишалися не дивлячись ні на що: бідність,ставлення та думки людей.

Наприклад твір "Наймичка". Мати хоч і віддає своє дитя іншим людям,всеодно не покидає його,а влаштовується в тій родині наймичкою аби не залишати своє дитя та хоч якось брати участь в його житті.

Або ж твір "Катерина". Головна героїня закохується в москаля та народжує від нього дитину але він її покидає. Чекаючи його довгий час вона йде його шукати разом з сином. Та навіть після зустрічі москаль зробив вигляд,що не знає її та покидає саму з сином. Катерина після цього скоює самогубство залишивши Івася.

Т.Г.Шевченко співчюває цим жінкам,піднімає цінність материнства не дивлячись на їх вчинки,адже в ті часи до таких осіб ставились як найгірше. Він поважав їх та виправдовував жінок з такою долею. Своїми творами він показує нам,що вони не винні,що б не скоїли. Письменник показує ставлення до жінок з такою долею. Називає їх лагідними та тендітними,співчуваючи.

Объяснение:

4,4(83 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
alenavasina20
alenavasina20
15.03.2021
Я люблю свой край родной за эти зелёные леса, за этот чистый воздух, за высокие горы и просто за прекрасную природу.

Трудно избавиться от удивительного восхищения природы в весеннюю пору. Когда можно часами сидеть на берегу тихой, спокойной реки и смотреть, как тянутся высоко над головой белые, пушистые облака, как зеленеет трава на лугах и как распускаются цветы весны. В такие минуты предстаёт перед внутренним взором вся неохваченная природа с её постоянной загадкой и зовом синеющих далей. Каждая такая минута прибавляет ещё одну крупицу к нашей любви и укрепляет сознание, что наша жизнь вне неё и без неё – невозможна и бессмысленна.

Каждый из нас может изобразить свой край на листе бумаги, но не каждый сможет передать полноту и прелесть природы, своего края.

Я люблю тебя, мой край родной!
4,4(59 оценок)
Ответ:
KittyKittyk
KittyKittyk
15.03.2021
«Характеристика образу Льоньки із повісті В. Близнеця «Звук павутинки» Шкільні твори

Дитинство — це прекрасний час, коли серце відкрите для нових почуттів, душа — для нових вражень. Таким цікавим, безмежно таємничим, непізнаним видається навколишній світ головному горою повісті В. Близнеця «Звук павутинки». У кожної речі в хаті є своя історія, свій голос, свій характер. А що вже говорити про річечку, ручаї, хмари, дерева, листя на них, увесь той багатоголосий народ жаб, риб, комах, мурашок, метеликів! Будь-який їхній порух — це вияв великого життя природи, який тільки треба побачити — і ти пірнеш у країну пригод і мрій. Саме такими невтомним і уважним гачем був Льонька.
Головний герой твору – хлопчик Льонька з  його мріями та фантазіями.
4,7(69 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ