М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1. Розкрийте проблеми, які порушує Т. Г. Шевченко у поемі «І мертвим, і живим…». 2. Підтримайте або спростуйте думку І. Франка про
Т. Г. Шевченка: « Він був сином мужика – і став володарем в царстві Духа. Він був кріпаком – і став велетнем у царстві людської культури…».
3. У чому символічне значення образу Прометея, змальованого у одній із поем Т. Г. Шевченка ?

👇
Ответ:
vladlukyanov1
vladlukyanov1
18.03.2020

не умри братан хз но я не знаю лайк поставь раде бога я тебе буду подписан лайк

4,6(88 оценок)
Ответ:
misskuleshova
misskuleshova
18.03.2020

Объяснение:

ооогқққққққұұгекууіңңғғнғү

4,8(87 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ponk4ik228778
ponk4ik228778
18.03.2020

Аналіз "Щука" (Глібов)

Тема: зображення суду над щукою, яка здійснювала різноманітну шкоду в ставку його жителям і отримала вирок повернутися знову в річку.

Ідея: засудження дій судочинства, їхня легковажність, безглуздість, а через образ лисиці- підступності, хитрості, хабарництва.

Основна думка: "Як не мудрують, а правди ніде Кінців не можна поховати...".

Мораль: Судді зобов'язані діяти відповідно до законодавства, а не підтримувати зацікавлену особу(Лисицю). Глібов засуджує хабарництво, несправедливість, лицемірство.

Герої: судді- два осли, Шкапа, два Цапи; Щука, Лисичка, автор.

Композиція:

Введення: За злочинну діяльність Щуку силоміць представили до суду. Опис суддів. Таємний зв'язок щуки і лисиці.

Подробнее - на -

Объяснение:

4,8(84 оценок)
Ответ:
dhdhfjd55
dhdhfjd55
18.03.2020

Дихаючи полум’ям і димом, летів на схід дракон. У вагонах-коробках він віз тисячі людей на каторгу. Інколи спецешелон зупинявся, і тоді сам начальник поїзда біг і перевіряв, чи на місці арештований Григорій Многогрішний. Коли приїхали на місце, до океану, виявилося, що арештант утік, і сотні вигнанців з вітчизни пораділи за свого мужнього товариша.

Цим же шляхом їхав блискучий і комфортабельний "Тихоокеанський експрес нумер один", везучи привілейованих пасажирів, шукачів пригод, у казковий край, ельдорадо. Адже там водилися усурійські тигри, чарівний корінь женьшеню, котрих описав

Арсеньєв у знаменитому творі "Дерсу Узала". Цим поїздом їхав майор Медвин, зверхньо поглядаючи на пасажирів, які, на його думку, рано чи пізно опиняться в нього "під слідством". Тут йому повідомляють, що втік засуджений на 25 років авіатор Многогрішний, котрого майор допитував і мучив два роки, а все-таки не міг зломити, тому й ненавидів.

А перед утікачем була безмежна чотириярусна тайга. Він біг нею до знесилення, знаходив якісь корінці та ягідки, щоб підкріпитися. Довелося забрати в бурундучка горіхи — його запас на зиму, і це був єдиний злочин юнака. У тайзі не видно було ніяких ознак людського життя. Тільки на березі річки знайшов іржавий ніж. Почувши крик про до , кинувся рятувати мисливця, на якого напав ведмідь, і втратив свідомість.

Коли Григорій Многогрішний прийшов до тями, то побачив себе у світлиці, схожій на ту, що була вдома; побачив дівчину, яку звали Наталкою, як і його сестру, й жінку, схожу на його матір. Це була родина тигроловів Сірків, вихідців з України. Він урятував Наталку, а Сірки виходили його, не питаючи, хто він і звідки. Григорій дізнався, що Сірки ловлять тигрів живцем і здають їх у Хабаровськ. За це їм платять товаром — так і живуть. У цей край приїхали морем давно, потихеньку освоювали пущу. При роботящих руках тут роздолля — і ліс, і риба, і звір, і ягода, і хліб родить, — тільки працюй. Це була нова, щасливіша Україна, де селища розташовані за сотні кілометрів одне від одного, але називалися: Київ, Чернігівка, Полтавка, Катеринослав. Сірчиха розпитувала про нинішню, справжню Україну, і Многогрішному не хотілося засмучувати її, розказувати, яке лихо там скоїлося й коїться.

4,4(69 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ