М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Кого князь хотів бачити переможцем у бою з драконом ​

👇
Ответ:
qwerty06151
qwerty06151
04.01.2020

Відповідь:

Пояснення:

Лаврiна

4,4(78 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
1252
1252
04.01.2020

У меня так

Правда не очень кратко(

Коли Іван Сила тільки почав помічати свої здібності, вирішив він піти на «Шоу талантів».

 От він вже стоїть перед великою залою, де буде все проходити. Всередині  було дуже багато людей, подивитися прийшло майже пів міста. Іван одразу пішов за куліси готуватися, він виступав третім. Через декілька хвилин все почалося. Першим виступав Тарас Лисиця. Це силач зі столиця. Багато хто його знав. Як тільки він вийшов на сцену зал почав аплодувати і підтримувати його. Спочатку він підіймав штангу вагою 100 кг, потім він забивав цвяхи в дерев’яну дощечку руками. Коли виступ закінчився по залі пройшлася ще одна хвиля оплесків. Судді його дуже хвалили і звичайно ж він перейшов у другий етап конкурсу.

 Коли виступав другий учасник, Тарас підійшов до Івана:

- Привіт, мене Тарас звати. А тебе як?

-Я Іван.

- І що в тебе за талант?

- Мені здається що я досить сильний. Наприклад, коли на роботі всі підіймають один мішок, я можу підняти чотири.

- А ким це ти працюєш, що мішки таскаєш? – засміявся Тарас.

- Грузчиком на вокзалі. Я сюди на заробітки з села приїхав, -спокійно відповів Іван.

- З села? - ще дужче розсміявся той. – І ти думаєш, що в тебе є шанси після мого виступу?

- Думаю, є.

 Може Іван хотів ще щось сказати, але ведучий оголосив його ім’я. Іван вийшов на сцену, розказав трішки про себе і почався виступ. Він рвав залізні ланцюги, гнув пальцями цвяхи, підняв штагу вагою в 160 кг. Всі почали йому аплодувати. Вкінці він лежав на розбитому  склі, тримаючи на собі 500 кг ваги. Коли виступ закінчився, всі аплодували стоячи. Він також перейшов у другий етап. Іван Сила пішов за куліси і зустрівся там з Тарасом Лисицею.

- Це.. Т-ти.. Як..? Мене тренували найкращі спортсмени, і якийсь простак з села зміг виступити краще мене??

- Виходить, що так. Не має значення звідки ти, головне, хто ти…

4,5(68 оценок)
Ответ:
Ren484
Ren484
04.01.2020

Відповідь: Вітька + Галя, або Повість про перше кохання» складається з двох частин: перша називається «Дуель», друга — «Голуба куниця». За жанром кожна з них — це оповідання, тому що сюжет однолінійний, події відбуваються протягом короткого проміжку часу, діє невелика кількість героїв. Тому слово «повість» у заголовку потрібно розуміти як синонім до слова «розповідь», а не як визначення жанру твору. У розділі «Дуель» автор майстерно розташовує елементи сюжету. Події починаються надвечір 24 липня 1964 р., а завершуються наступного дня, 25 липня, хоч насправді охоплюють значно триваліший проміжок часу. Автор починає з епізоду, найближчого до кульмінації: наступного дня головний герой Вітька Горобець битиметься на дуелі. З ким? Чому? Навіщо у XX ст. з’ясовувати стосунки в такій застарілій формі? Ці та інші питання відразу виникають у читача і спрямовують його увагу на пошук відповідей. І поки сам дуелянт спить, автор, як у кіно, починає «відмотувати» назад стрічку подій, щоб пояснити причини дуелі. І тільки після того, як вони з’ясовані, події починають розгортатися послідовно без часових «розривів».Переповідає історію кохання у творі оповідач. Складається враження, що це дорослий чоловік, який уже пережив перші почуття, тому часто йому хочеться втрутитись у перебіг подій і щось порадити Віті чи застерегти його від хибних кроків. Оповідач дотепний та іронічний, але ставиться до своїх героїв доброзичливо й зі співчуття.

2. Ось ще один варіант

Найчарівніший прояв любові — кохання. Це почуття знову й знову доводить, що без нього життя втрачає сенс. Кохання змінює людину, в її душі ніби розквітає чарівна квітка, яка своїм тонким ароматом заповнює кожну клітину; кохання дарує людині радість, гармонію — саме таким є ідеальне уявлення про це почуття. Та чи існує таке кохання? Чи кожна людина зустріне його на своєму шляху?

На мою думку, кохання, у тому разі, коли воно дійсно справжнє, — це важке випробування. Таке почуття ніколи не покине людину, які б не були обставини. Йому байдужі відстань, час, вік, розставання. Саме таке кохання притаманне головному герою Вітці із повісті В. Чемериса Вітька + Галя, або повість про перше кохання. Тож справжнє кохання — це велике надбання людини. Воно формує особистість, визначає її сутність: воно стає головним випробуванням у житті людини, робить її щасливою або нещасною. То чи існує справжнє кохання сьогодні? Мабуть, що так, оскільки й зараз люди продовжують здійснювати героїчні та безглузді вчинки задля кохання і страждати від цього. Це й робить їх людьми

Пояснення: Це не та відповідь яка вам піходить, але можливо комусь другому до

4,8(58 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ