я к сожалению могу ответь только на 3 вопрос но это хоть что то!Княгиня Ольга (890-969 гг.) — одна из самых выдающихся киевлянок. Это первая женщина в истории Украины и России, которая правила государством. В истории сохранилось много информации про деятельность княгини. Но до сих пор не ясно, где там факты, а где легенды. В 945 году Ольга стала вдовой и сожгла Искоростень, который тогда был столицей древлян. Когда вырос ее сын Святослав и занял бразды правления, княгиня Ольга не отходила от государственных дел, и продолжала править Киевом в качестве регента.
Одним из главных достижений Ольги в политической жизни Киева стал ее визит в Константинополь. Там княгиня заставила византийцев обращаться с ней как с партнером. Княгиня Ольга первая в Киевской Руси приняла Христианство. После, начала строить храмы в Киеве. Ольга — первая женщина на Руси, которую причислили к лику святых.
Жінка... Найзагадковіше творіння Всевишнього. Природа надала жінкам найважливіші функції, адже призначення жінки на Землі — продовжувати рід людський. Але в різні періоди існування людства роль жінки в суспільстві не була однаковою.
Як на мою думку, то на долю жінки випадає значно більше перевантажень, ніж на долю чоловіка. Можливо, саме тому природа створила жінку значно витривалішою. Жінка терпляче зносить і емоційні перевантаження, і фізичні. Медики доводять, що навіть біль жінка і чоловік витримують і відчувають по-різному. Цим зумовлено, що і генетичний код жінки довший, хоча серед чоловіків теж немало довгожителів. А втім, все це суто індивідуальне.
А от щодо ролі жінки в суспільстві, то тут немає спільної думки як серед чоловіків, так і серед жінок. Особисто я вважаю, що жінка сама має зробити вибір між сім'єю і кар'єрою. Переконана на прикладі своєї сім'ї, що моє судження правильне. Коли мій старший брат був зовсім маленьким, то мама віддала його в дитячий садок (тоді матерям дозволялося бути з дитиною лише до одного року), де і почались його хвороби. Він переніс кілька запалень легенів, які переросли в хронічну форму, і залишився хворобливим на все життя. У той час медики приділяли велику увагу лікуванню, а не профілактиці захворювань. Я впевнена, що матері повинні доглядати своїх дітей аж до школи. А якщо жінка працює, то вона не може повною мірою віддаватись сім'ї. І навпаки, сімейні проблеми заважають жінкам у становленні кар'єри. А наше суспільство, на жаль, поки що не допомагає своїм громадянам, бо само переживає період становлення