М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Ставлення інших героїв до Івана Сили (будь-ласка по бистріше )

👇
Ответ:
ayska1
ayska1
20.04.2020

"Та Іван був упертий від народження. А тому мучився, але їв, як і доктор. Брякусу

це сподобалося."

"Іван розгубився. Бо, крім роботи, чесно кажучи, більше нічого не знав."

"- Молодий чоловіче, дорогий ви мій! -з порогу схвильовано звернувся Брякус

до Івана. - Це неймовірно, але факт! Запа­м’ятайте цей день: сьогодні ви встановили

новий рекорд Республіки! Ура!"

"Кожен хотів висловити Іванові підтрим­ку. Якщо не словами, то хоча би по-друж-

ньому плеснути по плечу.Від несподіванки Іван розчулився. Від раптового спогаду про гори, батьків, Маруську і, звичайно, галушки, в його очах блиснули сльози."

Объяснение:

цитати, які описують ставлення ін. героїв до івана сили.

4,8(44 оценок)
Ответ:
taniaselikova
taniaselikova
20.04.2020

ответ:Так складається, що Іван Сила , увійшовши в життя того чи іншого героя , впливає на нього, змінюючи чи життєві обставини , чи самого героя, його ставлення до життя, до людей чи до самого себе. Так , наприклад, Міха Голий, бездомний злодій, який живе тільки крадіжкою, не маючи бажання працювати та змінитися, зустрівши Івана Силу, стає його справжнім другом, а згодом отримує роботу сторожа в цирку мадам Бухенбах, ставши чесною людиною, якій довіряють. Приклад Івана, його моральність, щирість, підтримка кординально змінюють цього героя.

Карлик Піня, який ображений на життя та людей, заздрить Іванові, ненавидить його, намагається нашкодити. Заради бажання помсти навіть іде на злочин, але викритий Пандорським, все ж таки отримує другий шанс.І коли Іван потрапляє до лікарні приносить йому гостинці. А повністю змінюється герой під впливом мадмуазель Крокі, яка його захистила та закохалася в нього, підвищивши цим його самооцінку та викликавши почуття честі та гідності.

Мені здається, що Іван Сила допомагає мадам Бухенбах змінити власний погляд на людей, на гроші, на своє життя. Вона 20 років керувала цирком після смерті свого чоловіка. Це було нелегкою справою для тендітної жінки.Самотня, без любові, підтримки "залізна леді" стала корисливою та суворою до своїх підлеглих, її часто цікавили тільки гроші. Івана Силу вона використовувала так, як їй було вигідно, вона не зважала на нього та його інтереси, почуття, думки. Але згодом вона про це і дуже переживала, коли з Іваном сталася біда. Коли ж Аделія закохується ,вона залишає цирк і стає щасливою жінкою. Мабуть, прикладом став знову ж таки Іван Сила , який вибрав сім`ю, родину, а не кар`єру та гроші.

Щасливою зробив Іван і дівчину Мілку, яка втратила своїх батьків у юному віці. Щира , добра, ніжна й тендітна, вона полонила серце силача і була дуже вражена, коли Іван зробив їй пропозицію руки та серця.

А найбільше , на мій погляд, Сила вплинув на життя агента поліції Фікси. Бажаючи зла Іванові, через свої підступні дії той постраждав декілька разів, отримавши життєві уроки.І остання пригода( волею долі Фікса рятує життя Іванов) змінює його повністю. Він стає дуже відомим проповідником ідей праведного християнського життя.

Можна сказати, що усі артисти цирку Бухенбах люблять Івана Силу, переживають за нього під час небезпечних поєдинків, піклуються про нього у лікарні, поважають, захоплюються ним як людиною.

Объяснение:

4,8(53 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Дружина державного діяча перш за все повинна бути впевненою у собі, бути моральною та етичною, бути готовою навчатися новому. Така жінка повинна підтримувати свого чоловіка, давати йому слушні поради і допомагати йому. Також у її серці повинна жити любов до Батьківщини, до тієї нації і суспільства, у якому вона живе.

Такою була й Роксоляна. Не дивлячись на те, що перед самим одруженням її вкрали, не дивлячись на те, що попереду її чекало невідоме майбутнє, вона не зламалась. Навіть під час перебування у полоні вона вчилась у людей новим для неї знанням. Найнеймовірніше те, що вона зберегла свою християнську віру у своєму серці, охрестивши своїх синів. А її героїчний вчинок (коли вона відпустила невольників) довів, що вона - справжня донька України.

Ось такою, в моїм уявленні, має бути дружина державного діяча - вона має бути опорою не тільки для свого чоловіка, для своєї сім*ї, а й для всього свого народу.

 

 

*тут ще дещо можеш додати від себе, бо нормальний твір, зазвичай, - півтори-дві сторінки. До речі, колись я цей твір вже писала. Сподіваюсь, ти не в Черкасах живеш)*

4,7(25 оценок)
Ответ:
26dura
26dura
20.04.2020
Візьми як доповнення:
Що робить людину щасливою? 
Щастя... У кожної людини воно різне. На мою думку, найбільше щастя - відчувати, що ти потрібен людям. 
Щастя - це відкривати незвідане. Першовідкривачі нових земель були, мабуть, дуже щасливими людьми. А якими ж щасливими виявилися космонавти - першовідкривачі космосу! 
Щастя - це відчувати красу рідної природи.
Бути щасливим - це означає бути всебічно розвиненою людиною, любити свою Вітчизну, рідну природу, мистецтво, працю, справедливість. Але бувають обставини, яких людина не може подолати, яку б силу волі вона не мала. Я часто запитую себе: чи була Леся Українка щасливою? Адже все свідоме життя її сковувала, мучила важка хвороба. Нелегко їй жилося, але скільки сонячної радості в її ліричних творах! Герої її поезій, поем, драматичних творів своїми роздумами і глибокими над природою відстоюють щастя людини. 
Глибоко підчувати красу природи, дбати про її збереження на щастя людям - важливе завдання нашої літератури. Тому мені дуже подобаються з українських письменників М. Чабанівський, А. Малишко, Д. Панличко. Їхні герої - великі правдолюби. Але для щастя людніш цього замало. П. А. Грабовський писав, що милуватися благодатними куточками природи можуть і філістери, люди байдужі до долі "роду, до трудящих. Я вважаю, що щасливі ті люди, які палко люблять свій народ. 
На мій погляд, щастя кожної людини - знайти себе в труді. 
І тут на думку спадають рядки з вірша Т. Шевченка "Минають дні, минають ночі..." 
Не дай спати ходячому, 
Серцем замирати 
І гнилою колодою 
По світу валятись. 
А дай жити, серцем жити 
І людей любити... 
Як бачимо, поет виразив у цих рядках велику любов народу до праці. Коли людина не працюватиме, вона буде зайвою у суспільстві. Пост закликає любити труд. 
Людина в труді стає кращою, світлішою. Тільки в труді розкривається її душевна і зовнішня краса. 
Отже, головне щастя - це натхненна праця багатьох людей нашої країни, в тому числі, і праця вчителя. 
Людина повинна прожити свій вік прекрасно, залишивши по собі добру пам'ять. 
4,4(100 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ