Відповідь:
Як розвивалися українські байки?
В українській літературі жанр байки добре відомий, користується великою популярністю і має багаті традиції. Зустрічаються байки і в «проповідях» Іоанникія Галятовського, Антонія Радивилівського. Григорій Сковорода написав «Байки харківські», поклавши початок літературній українській байці.
У дев'ятнадцятому столітті активно формувалася нова українська національна література. У цей період байка була в числі панівних літературних жанрів, що сприяють процесу демократизації літератури. Байки писали Лев Боровиковський, Петро Гулак-Артемовський, Євген Гребінка. Ці автори використовували в своїх байках народний колорит, нові українські життєві реалії, удосконалили структуру розповіді, розширили тематику. Розквіту жанру байки в Україні сприяв Леонід Глібов. Використовувалися байки і в творах Бориса Грінченка та Івана Франка.
Пояснення:
Девочка с розовым бантиком
у девочки с розовым бантиком был лучший друг Сережа они любили играть в песочнице один раз Серёга позвал девочку играть. они играли , разговаривали в песочнице вдруг девочка сказала у меня есть много маленьких друзей Сережа спросил как их зовут девочка сказала кузнечик божья коровка муха они веселые и разговорчивые мальчик сказал подружи меня с ними девочка повела его к себе во двор и показала ему их и заговорила по кузнечьему языку по божье коровкину языке и по музъему так они и стали лучшими друзьями.
Природа. Все що оточує нас. Все живе і неживе. З давніх часів людина була єдина з природою. Її обожнювали і навіть приносили їй жертви. Але в зв'язку з технологічним прогресом людина забула про значущість природу. Він знищує її для власної вигоди, не задумуючись про наслідки. Він возомнил себе царем природи. Але чи так це?
«Ми у відповіді за того кого ми приручили». Цитата з поеми Антуана де Сент-Екзюпери. Напевно, ці слова чула кожна людина. Все. Від мала, до велика. Але чи слідуємо ми ним? Адже приручені тварини, це не тільки ті тварини, які проживають з нами під одним дахом. Приручені тварини - це всі тварини, що проживають з нами на одній планеті, знищуючи ліс, ми знищуємо їх будинки, їх дах. Ми повинні піклуватися про все, що дає нам планета Земля.
Українська байка постійно розвивалася, змінювалася і збагачувалася. У двадцятому столітті процес еволюції тривав. У цей період на основі сюжетної байки з'явилися нові види байок: байки-пародії, байки-жарти, байки-приповідки і байки-епіграми.