М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Напишіть твір на одну із тем: Яке майбутнє чекало б на Івана Шрама, якби він жив у наш час?

Про що хотілося б поговорити із Лесею Череванівною?

Яка доля чекала б на Петра Шраменка , якби він жив у нашому світі?

Яка доля чекала б на Кирила Тура, якби він жив у нашому світі?

На місці якого героя із роману П. Куліша я умовно хотів би опинитися?

👇
Ответ:
mcghcnnbn
mcghcnnbn
22.09.2020

сори я не украйнец а русский

4,7(73 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
oksanayarockay
oksanayarockay
22.09.2020

Теплий, духмяний з хрумкою скоринкою… Заплющуєш очі – й апетитні картинки плинуть в уяві. Одразу хочеться скуштувати цей дар – свіжий хліб. Є щось просте, але в той час дивовижне в ньому.

Ми навіть не замислюємося над тим, що більшість людей життя свого не уявляють без хліба.

З давніх давен у нашій слов’янській культурі ми можемо ігати культ хлібу. Це загалом пов’язано з тим, що слов’яни завжди були хліборобами. Праця на землі, багаті природні ресурси робили хліб не просто одним з основних продуктів споживання, ай символом самої суті слов’янських племен.

Мабуть тому, генетично ми сприймаємо хліб з повагою та захопленням.

Вирощувати хліб – це складна та поважна робота. Починаючи з вирощування пшениці на полях, її обробки, вироблення борошна – і до безпосередньо випікання хлібу, докладається дуже багато зусиль, щоб врешті решт ми зранку кожного дня мали змогу купити ароматний хліб собі до сніданку.

Сьогодні набирає обертів тенденція, коли люди відмовляються від вживання хлібу, мотивуючи це тим, що насправді він не є таким корисним, як вважають вчені.

4,5(58 оценок)
Ответ:

От і прийшла зима в наш двір. Відразу ж вся місцевість виявилася покритої більшим сніжним покривом, а діти потягнулися на вулицю. Санки, ігри в сніжки, снеговики, веселий настрій - все це тепер можна гати в кожному дворі. Зима в багатьох людей викликає почуття радості й щирого щастя, адже це період відпочинку, осмислення, жвавості, а також активних сезонних ігор.

З найдавніших часів наш народ обожнює грати в сніжки. Ця активна гра крім веселощів, радості й азарту сприяють також і фізичному розвитку людей, адже фактично під час ігор у сніжки дитині доводиться активно рухатися, ухилятися від сніжків, що летять, і тренувати власну влучність. Користь у фізичному розвитку для дітей і отроків, що вони виносять під час гри в сніжки, помічали ще й у старі часи. І багато в чому ця гра зв'язує безліч поколінь нашого народу.

Не менш розповсюдженою розвагою є санки. Носитися зі сніжних і крижаних гірок долілиць - це, звичайно, небезпечно. Однак дана гра також робить і свій позитивний вплив на людину. Дитина й підліток учиться керувати процесом руху, у нього виробляється сміливість, рішучість, координація руху. І все це в сполученні з радістю, веселощами, азартом.

У багатьох людей зима асоціюється зі снеговиками. Справді, коли випадає сніг, практично в кожному дворі оголошується свій снеговик. Це стара традиція, що живе в крові в кожної дитини. Це творчість, що сполучена з веселощами й радістю і йде від самого серця.

Так що порадіємо приходу зими й новорічного настрою! Це час щастя, веселощі й осмислення пройденого шляху. Ну й новорічних свят, звичайно!

4,6(67 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ