М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

8. У якому рядку в усіх іменниках у формі родового відмінка однини потрібно писати закінчення -у (-ю)?
А. Інститут, журнал, Дніпро. Б. Майдан, жаль, щавель. В. Ліс, хор, гопак. Г. Мир, прогрес,
рояль.​

👇
Ответ:
диана2440
диана2440
20.08.2021

Б. Майдану, жалю, щавлю.

Объяснение:

8. У якому рядку в усіх іменниках у формі родового відмінка однини потрібно писати  закінчення -у (-ю)?

А. Інституту, журналу, Дніпра.

Б. Майдану, жалю, щавлю.

В. Лісу, хору, гопака.

Г. Миру, прогресу,  рояля.​

4,7(85 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
jillikati
jillikati
20.08.2021

поета завжди цыкавила Україна та її стан. Але ще одним таким важливим питанням було українське жіноцтво. це його незагоєна рана. образ жінки-кріпачки  нерозривно поєднаний з образом його матері, яку ще молодою зложала тяжка праця в могилу.

найбільше його боліла душа за дівчат, які стражда від кохання. Візьмемо за приклад вірш "Катерина".він показує долю збещених дівчат. перше, що він сказав, це щоб кохалися та не з москалями. потім вона стала покриткою, і щоб жити почала просити милостиню.  жертвує собою, заради дитини. Самопожертва це сильна сторона жінки.

ось і вся еволюція: спочатку вона жила нормально, так  як і всі, але один необдуманий крок зламав все її життя.  і це показано не в одному віршеві. наприклад "Тополя", "Наймичка", "Причина", "Лілея".

Шевченко змальовував усі плюси жінок:доброта, чуйність, самопожуртва, щирість Він підняв образ маьері-наймички чи дівчини-покритки на п*єдестал краси .  Жінка з дитям на руках завжди була його музою

4,6(15 оценок)
Ответ:
danmirlav
danmirlav
20.08.2021

Події середини і другої половини XVII ст. стали переломними як в історії козацтва, так і в історії українських земель. У вогні повстання під проводом Богдана Хмельницького та війн згоріла «стара Русь». А на місці «старої Русі» народилася Україна, де козацтво відігравало провідну роль.

Повстання привело до творення на теренах України автономної козацької державної структури, яка в нас переважно іменується Гетьманщиною. Однак у цей час Україна стала ареною постійних бойових дій, в яких брали участь військові сили різних держав. Розколотим виявилося й українське суспільство.

У козацькому середовищі не було єдності. Особливу позицію займала Запорозька Січ. У 1649 р. Хмельницькому довелося жорстоко придушувати повстання січовиків. Тобто гетьман та його оточення, ведучи війну із представниками «старого ладу», йшли також на придушення радикальних революційних елементів.

Чи не нагадує це нам події визвольних змагань 1917 — 1920 рр., коли буйним цвітом процвітала в Україні багатопартійність? Причому часто ця багатопартійність поєднувалася з безпринципністю, змінами політичних орієнтацій, постійною міжусобною боротьбою. Траплялися тоді й намагання з боку революційної влади придушити радикальні елементи.

А хіба не те маємо за часів незалежної України? Є в нас численні партії, які в будь-який момент готові «поступитися принципами» — якщо є відповідний матеріальний інтерес. Вони ведуть між собою міжусобну боротьбу за шматок державного пирога. Це начебто є демократією. Хоча правильніше таке явище іменувати охлократією.

Хмельницький, розуміючи, що не можна спиратися лише на радикальні козацькі елементи, прагнув залучити до побудови Гетьманської держави «стару еліту», яка мала управлінський досвід. Серед козацької старшини опинилися люди, які свого часу працювали в державних структурах Речі Посполитої. Такими були генеральний писар Гетьманату Хмельницького Іван Виговський та його оточення.

4,6(89 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ