ответ: Слово це ніби дотик до душі,яке її зігріває чі руйнує. Одним словом можна розвеселити людину або її образити. ,,Кожна людина має володіти своїми словами"- і краз коли я згадую я уявляю себе письменницею, адже письменики пишуть твори, це ніби музика тільки замість нот слова. А що якби я була письменницею?
Мені здається я б писала про теми які турбують наше людство, а саме злість,лінь, байдужість,жорстокість до тварин та природи. Я б хотіла писати фантастику, як Рей Бредбері, який одною маленькою новелою торкається до глибини душі. Я вважаю що я б зробила світ кращим своїми творами та стала б легендою.
Объяснение:
Староцерковнослов'янська мова (давньоболгарська, староболгарська, старомакедонська, старослов'янська, церковнослов'янська мова) — найстарша літературна мова слов'ян.
Староцерковнослов'янську не слід змішувати з сучасною церковнослов'янською, а також з іншими стародавніми слов'янськими мовами — давньоруською (давньоукраїнською) і праслов'янською.
На відміну від східнослов'янського діалектного континууму, старослов'янська заснована на південнослов'янських ідіомах. У лексиці розбіжності проявляються не так сильно, що пов'язане не тільки з їх генетичною спорідненістю, але й впливом старослов'янської книжної і церковної мови на живі східнослов'янські говори. Відмінності між ними проявляються здебільшого у фонетиці й відповідають основним фонологічним розбіжностям південнослов'янських і східнослов'янських мов
Абетку створили брати Кирило та Мифодій.
ответ:полігон яма пастка кузня полігон клініка глинища
Объяснение:тому що