М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Напишіть твір-роздум на тему "як хто посіє в юності, так пожне в старості"

👇
Ответ:
Smekalenok
Smekalenok
16.04.2020
Я розумію це як те, що твої вчинки будуть враховані на будущее.Сделаешь добро тобі в старості буде добре, а зробиш зло буде тобі все це возращаться.Це вираз "Як хто посiе в юностi, так біля ріки в старостi"-я розумію так: що буде тобі добро якщо будеш робити добро, а зло якщо будеш робити зло.
4,8(27 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Tinochka173
Tinochka173
16.04.2020

ТОПОЛЯ – символ дівочої краси, а також жіночого й дівочого суму, їх самотності. Тополя край дороги – це образ жінки чи дівчини, котрі чекають своєї долі чи свого судженого…

Вона струнка і красива від ранньої молодості до зрілих літ. Уособлює тонку натуру, чутливу до впливу років та оточення: як з роками на тополі з’являється все більше засохлих гілок, так і людину з літами «обсідають» усе нові й нові проблеми – до невирішених старих додаються болючі нові, які вимагають вирішення. Так само, як тополя не любить рости одна, в основному, ми бачимо ряд тополь або хоча б декілька їх, так і людина не може жити самостійно: їй потрібна підтримка або хоча б присутність її рідних, друзів, знайомих.

Листя на тополі тремтить, як і на осиці, але з іншої причини: легенда каже, що під тополею лихий колисав на своїх колінах Іуду-немовля, майбутнього Христового зрадника – отож листя тремтіло від присутності нечистого і не гостя і від цього ж гілля тополине потягнулося вгору, до неба, втікаючи від «чортової колискової».

Вважають, що тополя здатна забирати з людей негативну енергію і очищати повітря від злих духів та всього шкідливого та нечестивого.

Її «зеленогороскопні» дні – з 4 по 8 лютого та з 5 по 13 серпня.

4,5(44 оценок)
Ответ:
LerkaKsuphaMey
LerkaKsuphaMey
16.04.2020

Козацькі пісні відзначаються багатством ідейного змісту, емоційною наснаженістю, високою художністю. Для їх поетичного стилю характерне органічне поєднання реалістичної конкретності з символічно-метафоричною образністю. Основний герой цих пісень — відважний воїн, оборонець вітчизни, готовий віддати за неї життя.

"А, хто хоче війну знати",

"Гаєм зелененьким вода тече",

"Гей, з устні Дніпра та до вершини",

"Гомін, гомін по діброві",

"Гомін, гомін, гомін",

"Горе мені, козакові, що батька немає",

"Да вари, мати, вечеряти",

"Добривечір тобі, зелена діброво",

"Засвистали козаченьки в похід з полуночі"

4,6(30 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ