Думається, кожному зрозуміло, що найбільшим злом, зображеним у цьому творі, є війна. Вона страшна як для самого Климка, так і для всіх оточуючих його людей. Через війну головний герой у юному віці втрачає всіх близьких людей і змушений стає дорослим заздалегідь. Воєнний час безжальний до дітей ще в більшій мірі, ніж до дорослих, адже він примушує їх брати на себе відповідальність, до якої вони не готові. Климко робить все для того, щоб не тільки вижити в тих страшних умовах, але і до ншим, які більше за нього потребують до Тому можна говорити, що на відміну від об’єктивної війни, що є злом, добро тут суто суб’єктивне і проявляється в поведінці окремих людей, які мають почуття відповідальності не тільки за себе, але й за інших. Дивно, але по-справжньому добра людина залишається такою же і під час війни, у творі « Климко» тому є багато прикладів.
Художня література — це насамперед частина всіх текстів у загальній системі культури. складова літератури, сукупність писаних і друкованих творів певного народу, епохи, людства; різновид мистецтва слова, який описує дійсність художніми образами.Специфіка художньої літератури виявляється у зіставленні, з одного боку, з видами мистецтва, які використовують інший матеріал замість словесно-мовного (музика, образотворче мистецтво) або поряд з ним (театр, кіно, пісня, візуальна поезія), з іншого боку — з іншими типами словесного тексту: філософським, публіцистичним, науковим та ін. Структурні типи тексту: проза,поезія,епос,лірика,драма.
Объяснение:
на мою думку,я б не позаздрила щастю Павлуся ,тому що багатство життя кращим не стане,а навпаки-гіршим.люди ,які жили навколо нього хоч і заздрили,але щастя його не хотіли.В нього з'явилася гарна дівчина,скарб,народилися діти,був багатим на свої потреби,але був лінивим.Його щастя приходило до його рук.Хоч і поталанило в усьому хлоцеві, але я та інші люди б не хотіли цього щастя.