М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір на тему як обрати книну щоб полюбити читати.

👇
Ответ:
Focussed
Focussed
05.11.2022

Відповідь:

Щоб обрати "свою" книжку, для початку слід оприділитися з жанром. Подумайте, що вам більше до вподоби: фантастичні пригоди, розслідування злочинів, романтичні історії чи просто короткі оповідки. Після того, як ви виберете жанр, можете піти в бібліотеку і запитати поради в бібліотекаря, попросити до в друга, або скористатись інтернетом. Книжку потрібно вибирати з приємними ілюстраціями та комфортним шрифтом.

Головне пам"ятати, що читання не має бути примусовим, адже якщо воно не приносить задоволення, то й великої користі від нього не буде. Тож якщо вам не подобається книжка, краще одразу перестаньте її читати і спробуйте знайти іншу.

Пояснення:

4,5(45 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Laurka11
Laurka11
05.11.2022
Малкович — сучасний поет. Автор кількох , поетичних збірок, директор і власник приватного дитячого видавництва. Автор і упорядник багатьох дитячих книжок. Фактично, через діяльність І. Малковича в Україні почали активно видавати книжки для дітей. Видані в видавництві твори визнано на багатьох міжнародних книжкових виставках, а поезії автора увійшли в літературний процес сучасності як оригінальне і самобутнє явище. «З янголом на плечі». Ліричний герой «бреде собі самотньо із янголом на плечі» і «жене його у спину сірий маятник життя». «А він йде і йде, хоча вже й не дихає свіча, лиш вуста дрижать гарячі: янголе, не впадь з плеча». Поезія І. Малковича наскрізно символічна. Але цей символізм нескладний для розуміння. Оптимістичний погляд на життя, тепло та щирість поетичного слова роблять твори поета дуже емоційними, якимись інтимними, ніби промовленими пошепки до читача.

Читать полностью: http://tvori.com.ua/poeziya-ivana-malkovicha-abo-suchasnij-svit-ne-zhorstokij/#ixzz41SpxKVY5
4,6(8 оценок)
Ответ:
Школяяяра
Школяяяра
05.11.2022

ПОВЕСТЬ ТИМЧАСОВИХ РОКІВ ЛІТОПИС – давньоруський літопис, створений у 1110-х. Літописи – історичні твори, у яких події викладаються за так званим погодним принципом, об'єднані за річним, чи «погодичним», статтям (їх також називають погодними записами). Погодні статті, в яких поєднувалися відомості про події, що відбулися протягом одного року, починаються словами В літо таке… (літо в давньоруській мові означає рік). У цьому плані літописи, зокрема і Повість временних літ, принципово від відомих у Стародавній Русі візантійських хронік, у тому числі російські укладачі запозичували численні відомості з всесвітньої історії. У перекладних візантійських хроніках події були розподілені не за роками, а за царювання імператорів.

Объяснение:

4,8(19 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ