М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Виберіть правильний, на вашу думку, варіант відповіді. 1. «Це народна історія, жива, яскрава, сповнена барв, істини, історія, яка розкри ває все життя народу», — сказав Микола Гоголь про А казки в перекази Блегенди г пісні 2. Сестри виряджають свого брата до війська в пісні А «Ой на горі та женці жнуть» Б «Гомін, гомін по діброві» в «Стоїть явір над водою» г«Ой у степу криниченька» 3. Пропозицію поміняти люльку на жінку отримує герой пісні А «Ой на горі та женці жнуть» Б «Гомін, гомін по діброві» В «Стоїть явір над водою» г«Ой у степу криниченька» 4. Рядки «Візьми, сестро, піску жменю, посій його на каменю» є у творі А «Ой на горі та женці жнуть, Б«Гомін, гомін по діброві» в «Стоїть явір над водою» «Ой у степу криниченька» 5. Паралель між молодим Козаком і зеленим явором наявна в пісні, де є такі рядки А «Гей! Хто в лісі, озовися!» Б«Гомін, гомін по діброві» В «Будуть пташки прилітати, калиноньку їсти» г«Ой у степу криниченька, з неї вода протікає» 6. Чумацькою є пісня А «Ой на горі та женці жнуть» Б«Гомін, гомін по діброві» в «Стоїть явір над водою» г«Ой у степу криниченька» 7. Жанр коломийки зародився в такому регіоні України A Північному в Західному Б Південному гCхідному 8. Будова коломийки така А2 рядки по 12 складів в 2 рядки по 14 складів Б4 рядки по 14 складів г 4 рядки по 12 складів 32 ЗАВДАННЯ 9-10 НА ВСТАНОВЛЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ. ДО КОЖНОГО РЯДКА, ПОЗНАЧЕНОГО ЦИФРОЮ, ДОБЕРІТЬ ВІДПОВІДник, поЗНАЧЕНИЙ БУквою. 9. Установіть відповідність між рядком і назвою пісні Рядки пісні Назва пісні 1 «Гей! Хто в лісі, озовися! А «Стоїть явір над водою» 2 «Старша сестра коня веде» Б «Ой на горі та женці жнуть » 3 «Будуть пташки прилітати, в «Ой у степу криниченька» калиноньку їсти» гКоломийка 4 «Ой у степу криниченька, з неї Д«Гомін, гомін по діброві» вода протікає» 10. Установіть відповідність між видом мистецтва і його провідним засобом Вид мистецтва Провідний засіб 1 література 2 кіно Б смак з живопис В слово 4 музика г колір друх А звук У ЗАВДАННЯХ 11-14 ЗАПИШІТЬ ВІДПОВІДЬ СЛОВОМ, СЛОВОСПОЛУЧЕННЯМ ЧИ РЕЧЕННЯМ. 11. Суспільно-побутові пісні — це пісні, у яких 12. В'язанка Коломийок - це 13. Козак Семен Климовський є автором пісні за мотивом якої відомий німецький композитор створив аж дві музичні варіації. 14. Фольклористи — це

👇
Ответ:
Dimo558
Dimo558
09.06.2020

7

9.1г

10.1в

4,4(69 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Dany200808
Dany200808
09.06.2020

Відповідь:Коли я читала повість А. Я. Чайковського "За сестрою", мені здавалося, що переді мною постав герой-богатир з раніше читаних українських дум. Хоч Павлусю було лише п'ятнадцять років, але він часто потрапляє, а потім вибирається із ситуацій, з яких йому, здавалося б, вибратися не під силу. Я розумію, що автор явно перебільшує фізичні можливості свого героя, але, певно, він намагався довести нам, сьогоднішнім, що такі молоді герої — окраса історії України! І ми вже не помічаємо цього перебільшення, бо образ Павлуся захоплює нас, викликає особливу симпатію; його хочеться наслідувати і буди на нього схожим.

Ось Павлусь вирушає в далекі й небезпечні мандри на пошуки сестри, яку щиро любив. Ні лихі часи, ні повна невідомість не зупиняють юного героя, бо його надихають рішучість і сміливість старших співвітчизників-запорожців. Він намагається насамперед собі довести, що гідний їх, вірних захисників нашої землі від татарських набігів.

Пояснення:

4,7(37 оценок)
Ответ:
kolika2016
kolika2016
09.06.2020

Відповідь:

Писала раніше на цьому ж сайті для когось іншого. Можуть бути опечатки і проблеми з комами :-)

Здоров будь, козаче Павло!  

Саме так хочеться до тебе звернутись. Не Павлусь, а саме Павло. Тому що за те страшне літо, яке все змінило у твоєму житті, ти з маленького хлопчика Павлуся  змушений  був стати  дорослим і сміливим  козаком Павлом. Я пишу тобі цього листа, щоб сказати, що ти дуже хоробрий, відважний і вірний. Саме твоя вірність і любов до рідного краю, родини, традицій і звичаїв  свого народу до тобі  вистояти в ці страшні дні.  Я вражена тим, що ти не побоявся один відправитися в Крим на пошуки  рідної сестри Ганусі. А ще ти розумний і хитрий. Адже це було дуже кмітливо зробити так, щоб самі татари шукали твою сестру. Думаю, що Ганусі  дуже поталанило мати такого брата як ти. І не лише їй. Коли ти віддавав старшому братові Петрові бублик з медом, який ще беріг запах маминих рук, рідної домівки, моє серце кровʼю обливалося.  Цей бублик – це все що залишилося тобі і братові на спомин про маму, яку так по звірячому вбили татари. І хоч твоя щирість, наївність, а то й впертість інколи слугували тобі погану службу, та все ж саме вони до привернути до себе серця багатьох людей. Адже, навіть жорстокий і підлий вчинок зрадника Карима,  привів тебе до людей, які до тобі у пошуках сестри.  А ще ця історія навчила тебе прощати. А це також потрібно вміти. Не даремно навіть сотник Не-доля, який мало тебе знав, сказав після твоєї втечі до Криму: «Як хлопець з цього вийде цілий, то знайте, що з нього кошовий буде...». Сподіваюся, що так у твоєму житті і сталося.  

Пояснення:

4,5(2 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ