М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Який позитивний вплив соціуму та оточення на визначення якості життя людини, приклад з літератури.

👇
Ответ:
Meri1314
Meri1314
25.05.2021

У соціальній психології є декілька цікавих досліджень, які пояснюють те, як більшість людей формують ключові групи спілкування. Особливо діти та підлітки, хоча й часто дорослі, обирають друзів базуючись, перш за все, на близькості.

Навіть перебуваючи у класі у коледжі, з ким швидше всього ви подружитеся? Це будуть не ті люди, які матимуть такі ж особистісні характеристики та інтереси, що й ви, а ті, котрі сидітимуть поряд.

Результати досліджень підтверджують той факт, що економічна мобільність людини великою мірою залежить від країни, в якій ця людина мешкає. У певних країнах ваші шанси покращити своє фінансове становище доволі високі. У інших, на зразок тих, звідки родом наші троє прийомних дітей, ваші шанси покращення фінансової ситуації наближаються до нуля.

Скажімо ще простіше: все, що знаходиться поряд з вами, здійснює величезний вплив на вас та ваше життя. Як мудро сказав Джим Рон: «Ви — щось посереднє між п’ятьма людьми, з якими проводите найбільше часу». Подібно висловився і засновник «Yahoo!» Тім Сандерс: «Ваше оточення — ваше надбання!».

Якщо ви відчуваєте, що зупинилися на місці і не можете досягти потрібного прогресу, огляньтеся довкола. Більшість людей пристосовуються до будь-якого середовища, в якому опиняються. У них є те, що психологи називають «зовнішнім контролем» — коли вони переконані, що зовнішні фактори визначають напрямок їхнього життя. Відтак, вони не беруть на себе відповідальності за формування власного оточуючого середовища, яке у результаті формує їх.

Хто ті люди, що знаходяться найближче до вас?

Як саме вони увійшли у найближче коло вашого спілкування?

Ваше зближення було цілеспрямованим чи просто так було зручно?

Ці люди сприймають вас як людину вищого рівня?

Чи вони ставлять вас ще на нижчий щабель, аніж ви самі себе ставите?

Найшвидший іб змінити своє життя

Якщо ви хочете поліпшити життя і досягти успіху, то вам потрібно оточити себе людьми, чиї стандарти й вимоги до життя вищі за ваші. Як сказав Тоні Роббінс: «Ваше життя — це відображення ваших стандартів або те, що ви готові терпіти. Більшість людей готові терпіти нездорові стосунки, погані фінансові умови та робочу, які ненавидять. Якщо ж не готові, то цього всього в їхньому житті не буде».

Загальноприйнятий підхід до особистісного зростання та життєвих змін — розвиток сили волі, розширення власного світогляду або прояв більшої сміливості. І кожна з цих якостей повинна проявитися у визначений момент.

Але якщо ваше оточення радикально суперечить цілям, яких ви намагаєтеся досягти, то ваше життя перетвориться на безперервну боротьбу. Значно краще та простіше — цілеспрямовано змінити своє оточення.ответ:

Объяснение:

4,8(88 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
leetine7
leetine7
25.05.2021
У думі Маруся зображена тільки в одному епізоді — звільнення бранців з неволі і прощання з ними. Вона, певно, давно вже в полоні і не може порвати з тим життям, яке у неї склалося. Маруся просить козаків передати батькам, щоб не збирали грошей для її викупу, бо вона вже додому не повернеться:
Бо я вже потурчилась, побусурменилась Для розкоші турецької, Для лако.мства нещасного!
Образ Марусі Богуславки — це художній вимисел, але спирається він на дійсні факти. Літописи, усні перекази зафіксували чимало випадків, коли українські дівчата-лолонянки були дружинами турецьких вельмож, навіть султанів. Окремі з них, ризикуючи своїм життям, ішли на подвиги в ім'я своєї батьківщини.

Почуття жалю до своїх співвітчизників змусило Марусю свідомо піти на подвиг. На неї чекає кара, коли паша, в якого вона викрала ключі від темниці, повернеться додому. Та паша пробачає Марусі за здійснений нею вчинок, бо дуже любить дружину і дітей.
Творці думи виявили велику майстерність у створенні образу Марусі Богуславки та зображенні її героїчного вчинку, вміло побудували сюжет твору. Зі зворушливою ніжністю змальовується рідний край, куди якнайскоріше прагнуть повернутись невільники. Любовно змальований образ батьківщини будив почуття патріотизму, закликав любити і захищати рідну землю.

Отже, патріотичний вчинок, який здійснила Маруся Богуславка, свідчить про її велику любов до рідної землі, до українського народу. Та Маруся не могла повернутися на батьківщину, бо любила свого чоловіка та дітей. Покинути їх вона не могла.
4,4(16 оценок)
Ответ:

Чому ж я пишаюсь своїм товаришем?

Мого товариша звати (ім'я твого товариша)

Я пишаюсь ним тому, що він зміг виграти важливий для нього

конкурс з (якогось предмету). Наступного навчального року (ім'я твого товариша) поїде навчатись до (куди?). Всього цього він досяг своєю любов'ю до знань! Цього року (ім'я твого товариша) показав, як важливо

бути працелюбним. Як каже мій товариш, працелюбність – запорука успіху. Якщо весь час ловити гав, то досягти чогось не вдасться ніколи!  Я

вважаю, що мій друг – гідний приклад для наслідування. Саме тому я ним по-справжньому

пишаюсь!

4,7(50 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ