М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Відповісти на запитання (письмово) «Чи можна стверджувати, що після всіх страждань і випробувань Іван зберіг в собі людяність та доброту? ». (письмово, 5-8 речень, наведіть приклади з твору, цитати (1-2) (Твір "Альпійська балада")

👇
Ответ:
позитив19
позитив19
10.02.2020

Відповідь:

Пояснення:

Кто автор?

4,4(86 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
aydawgva
aydawgva
10.02.2020

Відповідь:  Оповідання- це невеликий за обсягом прозовий твір, у якому зображувалась одна або дві події.Ми читали такі оповідання Антон Павлович ЧЕХОВ. «Хамелеон», «Товстий і тонкий» ,  Джек Лондон «Жага до життя»,

2 рівень: 1. Хамелеон – це ящірка, яка, пристосовуючись до змін навколишнього середовища, змінює колір.Така саму поведінку ми бачимо у нашого героя поліцейського наглядача Очумєлова.Він аби догодити іншим підлаштовується за обставинами в той чи інший момент.      2. В самих екстримальних ситуація наш Головний(Безім'яний)герой не здається,він кидає золото,аби вижити(хоча ми розуміємо,що золото це все,заради нього люди йшли на смерть),він вибирає життя,доки його "друг"-кинув його.Здавалось би що,який сенс йти далі?На його шляху трапляється пустеля-яка підкреслює його самотність,голодний вовк та стан здоров'я.

високий рівеньХамелеонство - це пристосування до життєвих обставин.Очумєлов хоче створити видимість добросовісної служби, коли йде через базарну площу. «За ним ступає рудий городовик з решетом, ущерть повним конфіскованим aґpycoм». Поліцейський наглядач намагається розібратися в «заплутаній справі Хрюкіна». «Він коливає» повітря, загрожує «мерзотникам» штрафом, але незабаром дізнається, що порушник спокою — жалюгідний песик -— належить генералові Жигалову. Тут же Очумєлов міняє тон, звинувачуючи напівп’яного Хрюкіна в усіх гріхах. Очумєлов ще не раз поміняє свою точку зору, а читачі здогадаються про внутрішню бурю, що тривожить поліцейського наглядача, по короткій фразі: «Здійми-но, Єлдирін, з мене пальто» або: «Надінь-но, браток Єлдирін, на мене пальто».Ми всі бачимо як він хоче підлизатися і бреше для цього,тому йому знову і знову приходиться брехати.В повсякденому житті таке є і буде.Невже ви ніколи не підлизувалась до когось,чи змінювали свою думку залежно він становища?От-от,я вважаю що "хамелеонство"-це простими слова підлизування і брехня.

Пояснення:

4,8(70 оценок)
Ответ:
vika2007
vika2007
10.02.2020

жанр: ліро-епічна поема.

тема:   зображення морського походу запорозьких козаків під проводом івана підкови проти турецьких завойовників.

ідея:   уславлення мужності та героїзму запорожців та івана підкови.

головна думка: мужністю та героїзмом здобувається у боротьбі незалежність.

художні засоби.

епітети:   високії могили, козацьке біле тіло, чорна хмара,синє море, чорні уси.

порівняння:   високії ті могили чорніють, як гори; синє море звірюкою то стогне, то виє; кругом хвилі, як ті гори; не в синопу, а у царгород,  хвилі, як ті гори; ні землі, ні неба;

персоніфікація:   ревіли гармати, лягло спочити тіло, могили говорять, лихо танцювало, журба кружала, серце спочине, море,стогне, виє, грає, серце мліє.

метафора:   внук косу несе в росу; синє море звірюкою то стогне, то виє; могили з вітрами говорять; свідок слави розмовляє.

анафора:   "було ", "високії ті ".

гіпербола:   «чорна хмара з-за лиману небо, сонце криє», «висипали запорожці — лиман човни вкрили», «кругом хвилі, як ті гори: ні землі, ні неба».

сталі епітети:   «біле тіло», «синє море», «високі могили».

контрасти:   «було колись — запорожці вміли пановати». «минулося — осталися могили на полі». 

звертання:   «ануте, хлоп'ята», «отамани, панове молодці …», «добре, батьку, отамане»;  

риторичне звертання:   «грай же, море».

оклики:   «ануте, хлоп'ята, на байдаки! », «море грає – ходім погуляти! », «… поїдем у гості! », «добре, батьку отамане! », «і вам! »

риторичні оклики:   «грай же, море! », «нехай ворог гине! ».

паралелізм:   «чорна хмара з-за лиману небо, сонце криє». «висипали запорожці – лиман човни вкрили».

4,6(97 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ