М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чому леся украинка назвала вiрш мрії?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
xodocovp0a3a7
xodocovp0a3a7
23.06.2020
 Будь-хто з нас розуміє, наскільки жахливою є доля сироти, адже поряд немає найрідніших — мами і тата. Не зміг обійти цієї теми у своїх творах і Т. Г. Шевченко.Про сирітську долю йдеться у багатьох творах Тараса Григоровича Шевченка. Він і сам рано залишився сиротою.
   Так, у вірші «На Великдень, на соломі...» протиставляється життя сироти та дітей, у яких є батьки. Тут він зображує розмову дітей, які хваляться між собою подарунками. Кожна дитинка має обновку: комусь мати курила стрічечку, комусь батько справив чобітки або свитинку. Але серед дітей були сирітка,яка  сумно гадає, чим їй похвалитись. І ось вона хвалилася: «А я в попа обідала». Більшої радості ця сирітка не знає. Сумно стає від цих слів.
   Майстерно Тарас Шевченко виливає смуток і біль, який пережив сам, і змушує це пережити читача.
       Увесь вірш пройнятий співчуттям до дівчинки. Недарма автор вживає такі ніжні та ласкаві слова: сирітка, сиріточка. На жаль, сирітська доля була важкою не тільки за часів Тараса Шевченка, а й зараз.
      Хочеться, щоб у кожної дитини були батьки та ніхто не зазнав гіркої сирітської долі.
4,5(59 оценок)
Ответ:
fyxfhltn
fyxfhltn
23.06.2020
Колись давно, жила собі дівчинка,яка була дуже гарна собою.Всі її любили, пестили ласощами, в неї було все чого вона забажає.Родичі і батьки в ній душі, не чаяли.Але одного разу вона зустріла хлобчика,він був круглою сиротою і просив милостиню,біля церкви.Вона була здивона тим, що такий маленький хлопчик і нікому не потрібний.Вона підійшла до нього і дала йому цукерку,він дуже зрадів.Прийшовши до дому вона розповіла, про по - бачене батькам.Вона довго вговорювала батьків,щоб вони забрали цього хлопчика до дому. Мама її говорила
- А ти згодна з ним ділити все навпіл?-так відповіла дівчинка.Після цих слів мама з батьком взяли його до дому.Він став їм як рідний син.
4,4(41 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ