М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Придумати продовження казки " Аля в країні Недоладії" та про її друзів.

👇
Ответ:
spinny9tim
spinny9tim
02.05.2023

згодом Аля відвідала Сашка та попередила його,щоб він доробив свої недороблені справи,але той її не послухав та попав в країну Недоладію.Минув час, а Сашка щей досі не було.Аля довго думала  і вирішила податися у розшук.Попала вона назад в Недоладію.Зустріла вона по дорозі Недочеревика. Той підказав де їй шукати свого неслухняного сусіда. Через деякий час дівчинка знайшла Сашка.

-А яж тобі казала,а ти мене не послухав

Він спустив очі до низу.

Аля взяла Сашка за руку і вони пішли додому.Після цього Саша завжди слухав Алю.

Объяснение:

4,7(51 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Нещодавно я прочитала твір Олександра Гавриша «Неймовірні пригоди Іван Сили – найсильнішої людини світу». Ця повість дуже цікава й дуже мені сподобалась.

   Читаючи рядки твору, зрозуміла якою важкою була доля героя. Йому довелося пройти через складні випробування. Також зауважу, що Іван приємно вразив мене своїми бійцівськими якостями. Я захоплююсь порядністю, мужністю, щирістю та силою волі силача. Він зробив дуже багато, щоб стати визначною особистістю. Чесноти до йому впевнено дійти до своєї мети.

"Півдня Іван провів у тренуваннях, згадуючи науку Брякуса, який навчив його різних видів боротьби". Із цих рядків ми бачимо на скільки цілеспрямованим був Іван. Я розумію, що для перемоги хоча би в одному поєдинку, безумовно, слід  докласти безліч зусиль та тривалих тренувань. Іван же неодноразово перемагав у двобоях. Це свідчить про його завзятість та працьовитість.

  Та найголовніше, що слава не зіпсувала Івана. Він завжди залишався доброю, чесною та щирою людиною.

4,8(88 оценок)
Ответ:
nrcsgt
nrcsgt
02.05.2023

Відповідь:

Бачила це завдання вже кілька разів в різні дні, а от відповіді на нього поки що ні разу.  На жаль я не спеціаліст в музиці, але мої враження такі:

Пісня "Я піду в далекі гори" у виконанні її автора Володимира Івасюка побачила світ в 1968-1969 роках і виконана у популярній на ті роки манері. Музику виконує, напевне, вокально-інструментальний ансамбль, тому на перший план виходить звучання гітар та бас-гітар. Рядки пісні звучать відривисто і навіть трішки задеркувато, голос виконавця чистий, по-юнацькому дзвінкий, але звучить більш мелодійно під час приспіву. Програш у кінці пісні, в якому немає слів, веселий і життерадісний.

Гурт "Плач Єремії", на мій погляд, намагався максимально наблизитися при виконання цієї пісні до того, як співав її сам автор. Те ж саме звучання гітар, але вже з додаванням ударних, що задає пісні ритм, а щоб пісня звучала ніжніше використовують жіночий-бек-вокал. Але такі ж, як у Володимира Івасюка, короткі, відривисті рядки, задеркуватий тон, юнацький голос, навіть виконання програшу в кінці пісні дуже подібне.

Виконання цієї пісні Квіткою Цісик, на мій погляд, дуже відрізняється. Для музичного супроводу використано, скоріше за все, симфонічний оркестр. З мелодії, яка звучить як програш у кінці пісні, створили дуже ніжний і гарний вступ. Звучання скрипки, а не гітари, робить музику набагато ніжнішою. Та й виконання самою співачкою набагато мелодійніше, плавніше, без різких і відривистих слів, звуків. Я не помітила або співачка не використовувала бек-вокал.    

Пояснення:

4,8(25 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ