М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

іть будь ласка ів. Напишіть твір на тему Новаторський характер п'єси Наталка Полтавка

👇
Ответ:
atoko
atoko
20.01.2023

Новаторський характер п'єси полягає в тому, що:

1) п'єса написана спеціально для театру міста Полтави

2) цей твір був першим, в якому вдалося реалістично перенести на сцену події життя селян

3) Котляревський першим з авторів достовірно описав побут, звички, а головне - мову своїх героїв

4) після «Наталки Полтавки» серед письменників увійшло в моду описувати життєвий уклад селянства.

4,4(49 оценок)
Ответ:
танюша108
танюша108
20.01.2023

Соціально-побутова драма «Наталка Полтавка» — перший твір

нової української драматургії. Її довготривале сценічне життя

Мета: ознайомити учнів зі змістом п’єси, з’ясувати, у чому полягає її новаторський характер; удосконалювати вміння читати драматичний твір та аналізувати його

Очікувані результати: учні знають зміст п’єси «Наталка Полтавка»; уміють пояснити, у чому полягає її новаторський характер; виразно читають драматичний твір та аналізують його.

Теорія літератури: драматичний твір.

Обладнання: підручник, різні видання п’єси та ілюстративний матеріал до неї, портрет письменника, таблиця «Новаторство І. Котляревського в жанрі драми»

Тип уроку: комбінований.

§ I. Мотивація навчальної діяльності школярів. Оголошення теми й мети уроку

Вступне слово вчителя.

Уперше п’єсу І. Котляревського «Наталка Полтавка» було показано на сцені театру в Полтаві 1819 року. І з того часу вона не втратила актуальності й любові глядачів, інтерес до неї не зменшується. Чим же зумовлений успіх цього твору? У чому причина його популярності? Працюючи над змістом п’єси, ми знайдемо відповіді на ці питання.

4,6(44 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
qwaszx13
qwaszx13
20.01.2023

Объяснение:

Образ Павлуся в романі Андрія Чайковського “За сестрою” – це вичерпне втілення героїзму. Павлусь – це мужній лицар, якому до снаги всі випробування.

Хто такий Павлусь? Це 15-ти річний хлопчина, який є яскравим представником роду Судаків.

До ключових рис характеру Павлуся можна віднести:

Найвищі морально-вольові якості: витримка, мужність, готовність до cамопожертви, ненависть до зрадників, справедливий патріотизм; Кмітливість, спритність та не аби який розум: він вміло володіє зброєю та вміє своєчасно застосовувати отримані знання на практиці; Чуттєві риси справжньої людини: вірність, винахідливість, любов до природи та сім’ї, справедливість, вміння орієнтуватися в складних життєвих ситуаціях.

4,5(26 оценок)
Ответ:
jane24p075cn
jane24p075cn
20.01.2023

Леся Українка. Леся... Це тепле, сонячне ім'я мені знайоме з дитячих років. Відоме воно всім прогресивним людям, і в першу чергу, українцям, бо Леся Українка у недовгім житті стала народною поетесою. Вона була мислителькою та борцем Шевченківського гарту. Все в її житті було справжнім: вірші, кохання без фальшу, мука без порятунку, праця іння. І поезія цієї видатної поетеси є для мене маяком в житті. Читати її вірші без хвилювання не можна.

Герой поезії Лесі Українки — її ровесник, ровесник тих борців, що підняли над світом прапор свободи. Ці люди були по духу близькі і рідні поетесі. Ще змалку герой поезій Лесі Українки побачив людську недолю, яка викликала в нього не розпач, а бажання кращої долі, яснішої. За тим ідеалом поривалося серце юної поетеси. Ще не довіряючи своїм кволим силам, вона все ж сподівається, що її слово розважить людей, а може, збудить вогонь у чиємусь серці. Герой поетеси, як і вона сама, — людина великих громадських почуттів, високого обов'язку перед людьми, народом.

Такою була і поетеса — людина мужня, сильної волі. Все життя Леся стійко боролася із власною недугою. Це було життя людини — яка кожну хвилину весь свій хист віддавала боротьбі за соціальне і національне визволення трудового українського народу.

Ліричний герой вірша "Дим" серцем вболіває за поневолені народи. Для Лесі доля гноблених трудящих однакова в усьому світі, їй близькі і рідні італійські робітники так само, як і робітники українські.

її герої "сіють квітки на морозі", виступають проти рабства, ціною власної крові захищають свою країну, відстоюють її щасливе майбутнє.

4,6(7 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ