М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір на тему шанобливе ставлення до природи

👇
Ответ:
кирабим
кирабим
20.03.2021

Життя селянина сповнене щоденної праці на землі. Земля, рідна природа формують його світогляд, ставлення до навколишнього середовища і до людей. У повісті "Гуси-лебеді летять" розповідається про звичайне життя хліборобів, що мешкають у подільському селі.

Селяни-трударі у двадцяті роки жили дуже бідно. Не кожний навіть мав чоботи. Але вони пишалися тим, що працюють на землі. Урочистою подією була весняна оранка. А день, коли Михайлик, головний герой повісті, провів свою першу борозну, став для нього справжнім святом.

Від землі залежало, чи добрий буде врожай. Тому і ставлення до неї було особливе. Мати Михайлика вірила: земля усе знає, що говорить чи думає чоловік, вона може гніватись і бути доброю, і на самоті тихенько розмовляла з нею, довіряючи свої радощі, болі й просячи, щоб вона родила... Ця жінка нічого не любила так щиро, як землю. Вона глибоко розуміла природу: помічала, як плаче од радості дерево, милувалася весняними сходами, а слово "насіння" взагалі вважала святим. І цю любов до природи мати передавала Михайлику. Мабуть, інші селяни так само прищеплювали своїм дітям пошану до рідної землі, передавали їм різні прикмети та звичаї, пов'язані з нею, як дід Дем'ян своєму онуку.

Мені дуже сподобалось ставлення селян до природи, те, що вони вважали її живою істотою, поважали і любили. Мені здається, що така шанобливість і чуйність обов'язково винагороджувалась добрим врожаєм.

4,6(56 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
antonnetyaga
antonnetyaga
20.03.2021
Мій улюблений куток природи це мое село в бабусі, там гарно весело, там я допомагаю бабусі у грядці, у рибалці, і обожнюю с дідусем купатися в річці, він мені навіть розповів міф про цю річку, що колись давно тут біля річки була церква, але вона яккось втонула, я в це не зовсім вірю, але гадаю що колись дізнаюся правду.Ще там я граюсь зі своімі однолітками , але іх мало томущо це малесеньке село знаходится біля лісу, а біля лісу живуть лісник і не дуже багато людей. До бабусі я іду на канікули влітку день в кінці червня. от і все, вот такий мію улюблений куточок природи і краси моеї батьківщини...
4,4(80 оценок)
Ответ:
Goodsteve31
Goodsteve31
20.03.2021

Відповідь:

1. прабабусина шафа

2. Сашко

3.Вадим Кулаківський

Гм... Предок лише бабки висилає, а сам чортзна-де. Мати сто років не з'являється. Кентуюся біля старої - до живих печінок дістала

старець

! Десь зустрінеш ту мить, коли можна спинити інший злочин, коли здатна будеш відвернути невідворотне...Тієї миті небо зійдеться з землею...

Данило Міщенко

Як один, скажу: і Жуки, і Пашки, і Їжаки, і дулі, і Старосвітські!..Достойнішого за тебе, кажуть, серед нас не знайдемо!

Гордій Кулаківський

Спершу признайся: ти писати вмієш?..Чи як розписуєшся, то хрестика ставиш?

Сашко

Ти про дрова? Де там! Адже тільки нашими дворами пройти - цілий кузов назбираєш! Гроші під ногами валяються - умій лише підняти!

4.Сніжана

4,7(60 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ