М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

. Напишіть твір-роздум на тему «Як стати справж цьою людиною? (3a якщо(
не с інтернета

👇
Ответ:
алина3860
алина3860
05.05.2021

На мою в думку поняття «справжньої людини» входить багато дуже важливих для кожного якостей і рис характеру. По-перше, справжня людина повинна бути чесною та справедливою до всіх навколо. Така людина вміє до в складній ситуацій навіть тоді, коли з іншою людиною вона знаходиться в не дуже гарних стосунках.

Источник: Твір на тему Справжня людина

Справжня людина вміє дружити: вона завжди відкладе себе та свої справи, щоб до другові, заступитися за нього. Для неї дружба завжди на першому місці. Така людина обов’язково має в собі такі риси характеру як хоробрість, мужність та відвагу. Якщо потрібно, вона завжди вступиться за того, кого ображають, навіть якщо прийдеться попасти під удар.

Справжній людині незнайомі такі слова як хитрість, злопам’ятність, недобросердність. Також ця людина завжди розуміюча, вона може увійти у чуже положення, піти на зустріч, коли цього потребує ситуація. Вона має свою думку, вміє ії відстоювати, але разом з цим вміє вислухати і думку опонента. Вона впевнена в собі, але при цьому не нагліє, та коли треба може бути скромною та тихою. Важливо відмітити, що вона завжди людяна та відноситься до інших якомога краще та людяніше. Вона не зобов’язана бути альтруїстом, але якщо потребується ії участь, завжди прийде на до , навіть якщо вона в конфлікті з цією людиною.

На жаль, не кожну людину можна назвати справжньою, бо зараз у світі багато людей, серед яких є як добрі, так і погані. Кожен повинен вміти розрізняти таких людей, а також виховувати в собі усі якості справжньої людини. Тут перелічені далеко не всі риси, присущі такій людині, насправді їх набагато більше, і я вважаю, що вони мають бути у кожному з нас!

Источник: Твір на тему Справжня людина

4,5(33 оценок)
Ответ:
listikistik
listikistik
05.05.2021
Частенько можна почути, що деяких людей називають людьми з великої літери. Відразу стає зрозуміло, що така людина користується великою повагою, що до неї ставляться не так, як до всіх інших, а набагато краще. Деякі буквально відразу ж настільки очаровуються цими словами, що й самі хочуть, щоб їх називали людьми з великої літери.
Щоб стати справжньою людиною потрібно визнати всі свої недостатки та гріхи, після цього ти себе можеш називати чесною людиною.
Можна будь ласка «лучший ответ»
4,7(28 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Mrrkoto1
Mrrkoto1
05.05.2021

1. Великі Чаплі

2. Щоб залишити слід в історії

3. Зітхати

4. Котигорошко

5. Арешт

6. Грицьку Причепі

7. Вітька Горобець

Петро Білий

8. Свистіла

9. Серенаду

10. Набрати повну діжку води

11. Галя прогулювалася з Петром Білим

12. Петро втік

13. Нагрівала пісок та клала на живіт

14. Цигарки

15. Відступить

16. На корі дерева

17. 14 неповних років

18. У коханні

19. Зняли солом "Яного бриля з опудала"

20. Хлопці переплутали двори і співали бабі Хіврі

21. Як на страту

22. Вона знайшла їм роботу, а сама пішла на побачення з Петром Білим

23. Дівчина прибігла рятувати хлопця з-під арешту

24. Орлом

25. Рубав дрова

26. Як Галька поцілувала його

27. Епос

28. Надіслати вірш у газету

29. Три

30. Даний Етап

31. Полов кукурудзу

32. 33

33. Попросила на роздуми десять років і насипала у кишеню гарбузового насіння

34. Носив з собою хатній будильник

35. Бабі Хіврі

4,6(4 оценок)
Ответ:
mediw1
mediw1
05.05.2021
Для становлення людської особистості велику роль відіграє знання свого минулого та ставлення до нього. Пишатися своїм минулим, перейматися його проблемами, продовжувати справу своїх пращурів чи, навпаки, соромитися, мовчати про нього як про невиліковну спадкову хворобу - ось питання, на які має відповідати історичний твір. Бо через кілька століть новонароджений Положишило може й не дізнатися про долю свого пращура чи, дізнавшись, засоромитися або не зрозуміти тих болей і радощів, якими жило минуле, а народ без минулого, ніби дерево без коріння, - легка здобич для невсипущого Зла. 
Історичний твір завжди був одним з найголовніших чинників пробудження національної свідомості народів.
Історію треба знати, вивчати, аби творити сучасне й майбутнє, не повторюючи помилок попередників. У цьому й полягає мудрість історії. А історія українського народу була від самого початку надто кривавою. 
А чи не тому, що дух наш виснажився за довгі тисячоліття змагання за право існувати, жити; чи не тому наші сучасники втратили нині дух вольниці і непокори - дух життя, а не існування? Колись цей дух українцям піднімали кобзарі, а зараз цю функцію перейняли історичні твори, про колишніх героїв, непереможних уже в тому, що здатні на бунт, заряджаючи своєю енергією маси. І доки існує хоча б один такий бунтівник - народ буде жити, нація буде існувати.   Потреба заглянути в глибину століть диктується необхідністю збагнути сенс забутих уроків історії, знайти в них живі і на дихаючі цінності, створені нашими предками. їх надбання — не просто нагромадження давно минулого, а передусім та життєтворна святиня, до якої знову і знову припадаємо, вирушаючи в незвідану путь соціальних перетворень. Історичний досвід минулого — це досягнення і прорахунки наших предків, його належить покласти в підмурок розвитку народу. Забувати або нехтувати ним означає зводити будівлю нашого майбутнього на піску. Іншими словами, визнавати себе випадковими подорожніми на стежках світової історії, які не знають, навіщо прийшли у світ, для чого живуть і чого повинні досягти.Історія органічно пов'язана з пам'яттю, яка долає невпинний час, долає забуття. В цьому непересічна культурна значимість пам'яті. Безпам'ятство — це невдячність перед минулим і без відповідальність перед майбутнім. Щоб не помилятися в май бутньому, ми повинні пам'ятати про свої помилки в минулому. 
4,5(31 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ