М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Дайте характеристику синам Тараса Бульби. Що було в них спільного? Чим вони відрізнялися? Підтвердіть думки цитатами з твору.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
abereziuk2017
abereziuk2017
23.11.2021

  дорогий, петро шраменко!

  я дізналась про вас з роману пантелеймона куліша " чорна рада". ви мені дуже як герой і як людина. ви дужий, молодий козак, відважний і благородний. я ціную те, що батько для вас є авторитетом, бо в наш час таке не часто зустрінеш. мені подобається, що ви коритеся моралі і закону, бо це дуже важливо для гідного суспільства. звичайно, ви мені з такими характеристиками, але є одна річ яка мене не дуже вразила. мене цікавить чому ,  коли ви дізнались що леся обіцяна іншому, відступили, а не боролись за її серце.

з перших хвилин вашого знайомства було зрозуміло, що вона подобається вам, а ви їй. то чому ж так швидко здалися, хоча й розуміли, що це ваше кохання , ваша друга половинка. так, ви виборювали її у тура і захищали від козаків, та не намагались вибороти її у її ж матері. от що мене цікавить

      з повагою читач цього прекрасного роману (ім"я)

p.s. якщо вам не важко, дайте будь ласка відповідь на моє запитання.

4,7(35 оценок)
Ответ:
Vee340
Vee340
23.11.2021

ответ:

справжнє ім'я — олена іванівна шовгенева.

олена іванівна шовгенева народилася 21 липня 1907р. в сім'ї інженера-гідротехніка професора і. шовгенева (теліга — це прізвище чоловіка олени іванівни, яке вона взяла після одруження). у 1917 р. після лютневої революції родина шовгеневих повернулась до києва, де батько став міністром української народної республіки. протягом 1917—1919 рр. олена навчалась у гімназії дучинської. у 1919р. після наступу більшовиків центральна рада змушена була залишити київ, а разом з нею виїхав і. шовгенів, який оселився з родиною в чехії, згодом ставши ректором української господарської академії в подєбрадах.

у 1929 р. олена закінчила історико-філологічний факультет високого педагогічного інституту ім. м. драгоманова, того ж року вийшла заміж за кубанського козака михайла телігу.

протягом 1929—1939 рр. разом з чоловіком вона жила і працювала у варшаві, беручи активну участь у громадському житті. у 1932р. олена почала активно співпрацювати з "вісником" д. донцова.

у 1939—1941 рр. у кракові вона очолювала літературно-мистецьке товариство "зарево" і під керівництвом о. ольжича працювала у проводі оун (організації українських націоналістів). 22 жовтня 1941 р. у складі однієї з похідних груп оун олена теліга поїхала до києва, де, незважаючи на небезпеку, взяла участь у заснуванні української національної ради. о. теліга як член референтури культурної комісії створила "спілку письменників", заснувала і редагувала журнал "літаври" (1941 —1942), який знаходився під постійним наглядом фашистів. о. ольжич намагався переконати о. телігу виїхати з міста, але вона категорично відмовлялася, мало того, знаючи про масові арешти українців і про те, що гестапо влаштувало засідку в приміщенні спілки письменників, вона пішла на чергове засідання, де й була заарештована.

объяснение:

4,8(72 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ