М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Напишіть твір-мініатюру на одну із запропонованих тем :
1. Вічна тема кохання у творах поетів-романтиків.
2. Повість «Тарас Бульба» – визначне явище української літератури доби романтизму.

👇
Ответ:
Ruslan0320
Ruslan0320
19.10.2020

ответ:Кохання – прекрасне почуття. Про нього стільки сказано, стільки написано. Та, мабуть, найтонше, найтрепетніше не почуття оспівали поети.Почнемо з Шевченка. Часом, у нього було нероздільне кохання, спричинене чи то обставинами, чи то невзаємністю.

Объяснение:

4,8(56 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ЛехаФомин
ЛехаФомин
19.10.2020
Наближався новий рік.звісно ми з сестрою в першу чергу хотіли нарялити ялинку.я рузпутував герлянду.а сестра почіпляла іграшки на нашу новорічну красуню.я дуже любив такі моменти.на вулиці йшов сніг,лапатий та пухнастий.коли ялинку було нарядженно я взявся за писання  листа діові морозу.я взяв листок івідправився до свого маленького столика що стояв напроти вхідних дверей,і тут коли я майже дійшов світло раптом зникло  і наш дім охопила повна пітьма.я дуже засмутився томущо в цьому році дід мороз не отримає мого листа.та моя сестричка іванка,запалила свічку яку поставила на мій столик.і я із захопленням і якоюсь казкою в  думках  взявся за роботу.кожного року ялинку ми ставили біля столика,напроти дверей, щоб кожен хто заходив до нас міг помилуватися нею.та коли я майже дописав листа ,до нас у двері постукав неочікуваний гість,як пізніше зясувалося наш сусід хотів дізнатися чи було у нас світло.він відкрив двері ікімнатою пробіг протяг,що загасив мою свічку.я спробував сам запалити сірник,та спроба завершилася невдалою,для того щоб спалахнула ялинка достатньо було одної іскри.вся кімната покрилася димом.ми якось загасили  водою те полумя,і вивітрили  весь дим.дякувати богу ніхто непостраждав.я линку ми взяли другу а лист я згодом дописав.ось такі веселі дні сталися зі мною та сестрою,які ми ніколи не забудемо.
4,7(57 оценок)
Ответ:
Mari333111
Mari333111
19.10.2020

Борис Олійник дуже любив свою матір і присвячував їй безліч прекрасних віршів. Для нього матір була найріднішою і найдорожчою людиною на всій планеті, він цінував її і слухав її мудрі поради. Вірш ніби є гімном матері-великій трудівниці. Його вдячне серце виразило всю його щиру любов до матері у цьому вірші. 

Вірш є дуже ліричним, ніжним, зворушливим, наповненим синівською любов'ю. Працьовита мати, яка втратила свої сили за свої довгі роки,  все одно прагне все зробити чисто, навести порядок. Все життя вона вчила дітей уму-розуму, даючи корисні поради та настанови. Чесна і совісна, добра і ніжна мати – такою бачить її поет, і такою знають її діти та онуки. Сили її вже покидають, але вона продовжує любити свій народ, свій будинок, своїх дітей, свою Землю. Діти не хочуть, щоби вона йшла від них, але від смерті нікому не піти… І вона розуміє це. Старенька мати бажає їм доброти в їх серцях і чистої совісті. Ось як каже про це сам автор:

"Лишайтесь щасливі",-
і стала замисленим полем
На цілу планету,
на всі покоління й віки."

Тема вірша - розповідь про матір, яка все життя працювала і виховувала своїх дітей .

Його ідея - розвивати шанобливе ставлення дітей до своїх матерів, виховуючи в них почуття обов'язку і відповідальності.

У поезії Б. Олійника присутня вічна тема материнства, і вона набуває особливого розвитку в цьому творінні автора. Сам поет ріс без батька, тому він і знайшов ті найточніші слова-образи, які здатні були відтворити велич і красу його матері. Важлива в вірші тема символічного безсмертя, яку автор підносить читачам зовсім інакше, ніж інші письменники його часу.

Жанр вірша - філософська лірика. Твір змушує нас замислитися і поміркувати над багатьма питаннями життя.

Проблематика вірша - це відношення поета до матері, яке є як би віддзеркаленням його ставлення до Батьківщини.

Через окремі деталі, епітети та метафори, автор створює неповторний образ рідної Землі, свого краю, сивої матері:

«Посіяла людям
літа свої, літечка житом»,

«Навчила дітей,
як на світі по совісті жити»,

«Прибрала планету,
послала стежкам споришу»,

«Та я недалечко...
де сонце лягає спочити». 

4,6(17 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ