ответ: як на мене це, звичайно ж , усім відома "повість минулих літ". усі від малого до великого ознайомлені з цим літописом, бо саме він залишається невичерпним джерелом для створення нашої історичної української літератури.автор літопису захоплено змальовує звитяжну історію київської держави, походи князів і великі битви. найбільше мене вразила "помста княгині ольги". вразлива, ніжна жінка, яка мужньо відповіла і помстилася за вбивство свого чоловіка князя ігора.
отже, можу сказати, що основна думка, яку автор хоче розкрити і донести до читача, що рідна земля має бути об"єднанною, держава - могутньою, а народ - заможним та щасливим.
объяснение:
ответ:
головний герой п'єси — терентій пузир. це доволі обмежена людина. для нього найдорожче в житті — гроші. сільський багатій не замислюється над тим, чи буде щасливою його дочка соня, коли вийде заміж за василя чобота; не думає, як тяжко живеться його робітникам, змушеним давитися хлібом, схожим на камінь, глевким, як глина. дивуєшся, читаючи про те, що пузир готовий переступити через своїх рідних, керуючись єдиною метою — збагаченням. при цьому сам хазяїн ходить у старому залатаному халаті, якого давно пора пустити на ганчірки, і в кожусі, що вже „торохтить і сильно лоєм тхне“. єдине, на що пузир витрачає гроші, — це на те, що може його ще більше збагатити. мене обурює і засмучує, що цей сільський мільйонер — неосвічений, „дрімучий“, бідний духовно. до якого там меценатства його спонукати, коли він навіть не знає, хто такий котляревський, і, тим більше, не хоче давати грошей на спорудження пам'ятника українському митцеві.
объяснение:
1.У землю не покладеш - і з землі не візьмеш.
2. Де немає землі, там немає трави.
3. Земля бере працю, а віддає пуд.
4. Яка земля, такий і хліб.
5. Немає поганої землі, є погані господарі.
6. Добре ґрунт угноїш - урожай потроїш.
Загадки:
1 .Вона весь світ годує, сама ж нічого не їсть.(земля)
2.Мене ріжуть, мене б’ють,
я не ображаюся,
а ще кращим стаю. (ґрунт)
3.Один ллє, другий п'є, третій росте. (дощ, ґрунт, рослина)
4.Люди пані цю шанують,
За родючість всі цінують.
Степи, долини і поля - все це матінка ( земля)
5. Без чого неба не буде?
Відповідь: від землі.