М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Написати не виликий твір ( 6-7 ) речень на тему "чого вас навчили твори Д. Красицького та А. Багряної

👇
Ответ:
Korolev776
Korolev776
11.06.2020
Твори Д. Красицького та А. Багряної навчили мене бачити світ з нової перспективи. Завдяки їхнім творам я розумію, що кожна людина має свою унікальну історію, яка заслуговує на увагу та розуміння. Вони навчили мене сприймати та відчувати емоції, які пронизують кожну сторінку їхніх творів. Ці письменники вчать мене шукати глибші значення в життєвих ситуаціях та відкривати для себе нові світи. Творчість Д. Красицького та А. Багряної надихає мене на самовдосконалення та розвиток як особистості. Їхні твори підштовхують мене думати критично та звертати увагу на соціальні проблеми.

ВІДМІТЬТЕ ЯК КРАЩУ ВІДПОВІДЬ БУДЬ ЛАСКА
4,5(40 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
yiliamasegorova
yiliamasegorova
11.06.2020

Кому належать слова: “Краще жить на світі щасливим мужиком, ніж нещасним паном, - це всяке знає!”? - Марисі.

Кому належать слова: “Дворянство без розуму і без науки хліба не дасть”? - Гервасію.

Із ким Мартин Боруля вирішує одружити свою дочку Марисю? - З Націєвським.

Хто і кому говорить такі слова: “Душа моя до вас не лежить, і очі мої не стрінуться з вашими… Люблю другого, йому слово дала і не розлучить нас ніхто…”?  - Марися говорить Націєвському.  

Кого з героїнь нагадує дочка Мартина Марися своїм характером та здатністю відстояти своє право на особисте щастя? - Нагадує Наталку Полтавку.

Які позитивні риси властиві Мартину Борулі? - Йому не байдужа доля своїх дітей: він прагне, щоб вони жили в достатку.

Що зробив із “дворянськими документами” Мартин Боруля? Кинув до печі та спалив.

4,6(6 оценок)
Ответ:
Slava1432
Slava1432
11.06.2020
І. Франко безмежно любив свій край з його величезними вічнозеленими й крутими гірськими плаями, невгамовною музикою стрімких бурхливих річок і потічків, могутніми гірськими вершинами й зеленими полонинами. Він пишався своїми мужніми предками, які зупинили монголо-татарську навалу, зуміли відстояти свій рідний край. Усе це яскраво зображено в його історичній повісті "Захар Беркут". М. М. Коцюбинський у своєму рефераті "Іван Франко" писав, що у Франка "люди діляться на два табори: на кривдників, проти яких він гострить, як меч, своє слово, і покривджених, яким він віддає своє серце", такий поділ зустрічаємо ми в повісті "Захар Беркут". З одного боку, тухольці на чолі з Захаром Беркутом, Максим, Мирослава, з другого — завойовники монголи, бегадир Бурунда, боярин Тугар Вовк. Волелюбні члени давньої родової громади, очолювані мудрим Захаром Беркутом, сильні своїм порядком, заснованим на рівності, праці, згуртованості. Вони не визнають над собою боярської влади, не хочуть терпіти жорстокості гнобителя Тугара Вовка. Це справжні патріоти, що сміливо і мужньо стають на захист своєї батьківщини від завойовників.
Головним героєм твору є Захар Беркут, в образі якого найповніше втілено народну мудрість, відданість загальній справі, патріотизм тухольців.
4,5(62 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ