ответ: Тема “Щука”: зображення суду (його несправедливість і залежність від панівних класів ) над Щукою, яка здійснювала різноманітну шкоду в ставку його жителям і отримала вирок шповернутися знову в річку.
Ідея “Щука”: засудження дій судочинства, їхня легковажніст , безглуздість , а через образ Лисиці – підступності, хитрості, хабарництва. Основна думка: «Як не мудрують, а правди ніде Кінців не можна поховати …».
Мораль “Щука”: Судді зобов’язані діяти відповідно до законодавства, а не підтримувати зацікавлену особу ( Лисицю). Глібов засуджує хабарництво, несправедливість, лицемірство.
Герої байки “Щука”: судді — два Осли, Шкапа, два Цапи; Щука, Лисичка, автор.
Жанр : казка
Основна думка: "Як не мудруй, а правди ніде діти. Кінців не можна поховать...". Судді зобов'язані діяти відповідно до законодавства, а непідтримувати зацікавлену особу (Лисицю).
Художні засоби: алегорія (Щука, Лисиця, судді Осли, два Цапа)
Пестливі слова: мокренькі, стареньких, частенько, темненько.
Объяснение: надіюсь що змогла тобі до АБРАЩАЙСЯ♡ ^-^ ♡
На мою думку, найбільший жах тоталітарного суспільства для звичайної людини, як описано у романі Дж. Орвелла "Колгосп тварин", полягає у втраті основних прав і свобод, постійному і та контролі, маніпуляції та індоктринації. В такому суспільстві індивідуальність загнана в рамки, а самовираження та критичне мислення пригнічується. Людина стає безсилій перед системою, що маніпулює і контролює її дії, думки та сприйняття світу. Це призводить до втрати гідності, самовизначення та можливості впливу на власне майбутнє. Тоталітарне суспільство створює атмосферу постійного страху, параної та підозрі, де кожен може стати жертвою репресій за найменшу непокору або вираз відмінності.