М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Написати невеличку казку про спілкування

👇
Ответ:
kkseniyakach
kkseniyakach
23.01.2021

Одного разу в чарівному лісі жили тваринки різних видів. Були там ведмеди, заєць, лисичка, сова і багато інших. Кожна тваринка мала свою мову іб спілкування. Тому, коли вони зустрічалися, виникали незрозуміння і непорозуміння.

Та одного прекрасного дня, коли сонечко світило яскравим промінням, вони всі зібралися біля старого дерева. Серед них була маленька весела бджілка по імені Мелодія. Вона була відома своєю доброзичливістю і мріяла про те, щоб всі тваринки змогли спілкуватися між собою.

Мелодія підлетіла на старе дерево і почала видаючи мелодійні звуки. Кожна нотка мала свій відтінок і почувалися вони усіма тваринками. Поступово, тваринки почали згуртовуватися навколо Мелодії, спокійно слухаючи музику.

Заєць із задоволенням махав своїми вухами, лисичка підскакувала у такт, а сова ігала з найвищого гілля. Ведмеді сумлінно клатили лапами, а жаба вкололася в ритмі музики.

Поступово, тваринки почали розуміти одне одного. Вони взялись за лапи, обнімалися та ділилися своїми історіями. З'явилася єдність і злагода серед цього різноманітного зоопарку.

Мелодія була дивовижно щаслива, бачачи, як тваринки взаємодіють між собою. Вона зрозуміла, що важливо не лише чути, але і слухати, не лише говорити, але і розуміти. Саме це дозволяє нам зблизитися і знайти спільну мову

Объяснение:

4,5(27 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mariagievich
mariagievich
23.01.2021

Зміст 2 1. Банкрутство підприємств. Реструктуризація та санація. 4 2. Методи ціноутворення на підприємстві. 12 3. Основні напрями державного регулювання економічної діяльності підприємств. 16 Задача 1 20 Протягом місяця згідно з графіком робітник IV розряду відпрацював 184 год. і фактично виготовив 420 деталей. Норма часу на виготовлення однієї деталі ЗО хв. Годинна тарифна ставка робітника першого розряду 1,3 грн., тарифний коефіцієнт IV розряду -- 1,8. За виконання місячного завдання робітникові нараховується премія в розмірі 20 % тарифного заробітку, а також 1,5 % за кожний відсоток перевиконання плану. Обчислити місячний заробіток, нарахований робітникові IV розряду за відрядно-преміальною формою оплати праці . Задача 2 20 Первісна вартість верстату 50 тис. грн. Згодом його виведено з експлуатації і реалізовано як металобрухт за 1 тис. грн. Річна норма амортизації - - 15 %. Якою була б норма амортизації , якби строк служби верстата був подовжений на 2 роки? Амортизація проводилася прямолінійним методом

4,6(35 оценок)
Ответ:
ValeriyaPetra
ValeriyaPetra
23.01.2021

Іноді в житті настає момент, коли починаєш думати про буття і призначення людини на землі. Чи варте наше життя чогось цінного у плині хвиль великого океану віків? Чи не питали ви себе, як змінився б світ, якби ви не народилися ...

     Кожного дня ми спілкуємось, робимо певні дії і тим самим змінюємо життя інших. Тому кожна людина конструює майбутнє всієї планети. Не можно також сказати, що людина ціниться лише в той час коли живе, багато хто здобув визнання після смерті. Також не можна судити про цінність життя людини на основі великих подвигів. Так, ми звичайно ж повинні поважати національних героїв, вчених та багато кого ще, тому що саме за їх до ми маємо саме це майбутнє, без війни і з комфортними умовами. Та чи думали ви над тим, що велике складається з молого, і що деякі зовсім невідомі люди, які жили, живуть і будуть жити, просто з дня у день несуть добро ішим. Чи не у цьому призначення життя людини?... Просто зберігати і дарувати своє добро...Кожен хто усвідомив своє призначення у цьому сенсі дійсно живе не дарма!

     Тому я вважаю, що життя - найвища цінність і що людина всетаки не дрібна піщінка, на яку можно наступити і не помітити цього, а цілком вагома частина життя всієї планети. 

 

4,8(28 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ