Объяснение:
Взагалі ця строка з вірша Тараса Григоровича Шевченко.
Мені однаково, чи буду
Я жить в Україні, чи ні.
Чи хто згадає, чи забуде
Мене в снігу на чужині –
Однаковісінько мені.
В неволі виріс меж чужими,
І, не оплаканий своїми,
В неволі, плачучи, умру,
І все з собою заберу,
Малого сліду не покину
На нашій славній Україні,
На нашій – не своїй землі.
І не пом'яне батько з сином,
Не скаже синові: “Молись,
Молися, сину: за Вкраїну
Його замучили колись”.
Мені однаково, чи буде
Той син молитися, чи ні…
((Та не однаково мені, ))
Як Україну злії люде
Присплять, лукаві, і в огні
Її, окраденую, збудять…
Ох, не однаково мені.
2. У повісті Юрія Винничука "Місце для дракона" зображено сучасну реальність світу, в якому добро і зло існують поруч. Воно розповідає про життя головного героя Степана Бандери, який став свідком війни та насильства в місті.
У світі, де війна та насильство є нормою, добро набуває особливого значення. Після перемоги добра над злом, життя героїв повісті значно змінилося. Вони змогли жити у спокої, розвиватися та осягати нові знання. Відновлення міста, реформи та підвищення якості життя населення стали основною метою уряду.
В результаті перемоги добра було встановлене правосуддя, здійснені соціальні та економічні реформи. Суспільство стало більш відповідальним та обізнаним у питаннях екології, культури та громадської дискусії. Люди стали здійснювати акції громадської до , таким чином правильно визначаючи головні проблеми міста та допомагаючи у їх розв'язанні.
Також була встановлена свобода слова та думки, що сприяло розвитку науки та культури. Підвищення якості медичних послуг та освіти дозволило громаді пізнати та оцінити значення добра у світі.
Отже, перемога добра над злом у повісті Юрія Винничука "Місце для дракона" привела до значних змін у суспільстві. Розвиток науки, культури та соціальної сфери, зміцнення довіри між людьми стали найбільш важливими аспектами розвитку у світі, де добро і зло існують поруч.