М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

"щедрий вечір" який вплив мала мати на формування особливості сина?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
жасик0071
жасик0071
25.01.2023
Дитинство — цікава пора в житті людини. Безтурботно минають дні людини. Безтурботно минають дні в іграх і розвагах. Але це не­серйозно на перший погляд. Насправді діти вперше починають пізна­вати життя і себе, розрізняти добро і зло, прекрасне і потворне. І тут без помилок не обходиться.Талановитий дитячий письменник Віктор Кава зазирнув у світ дитинства. В оповіданні «Пиріжок з калиною» він розкриває пробле­ми школярів.
Під час зимових розваг виникає у головного героя, хлопця Митька, складна ситуація. Він влучив сніжкою в око дівчинці Ніні. Хоча школярка і не знала винуватця травми, але від цього хлопцю не стало легше. В нього прокинувся внутрішній голос — сумління. Докори сум­ління змусили Митька зізнатися у скоєному Ніні. На щастя, дівчина виявилася розумною і доброю. Замість докорів і обвинувачень Ніна пригостила хлопця пиріжком із калиною. Пиріжок у творі — символ чуйності, добра й милосердя. Оповідання вчить нас вмінню вибачати іншим, не судити суворо людей за ненавмисні провини, цінувати чесність і щирість.Головні герої твору викликають симпатію. Слід нам усім брати з них приклад і робити крок у розумінні один одного.
Даруйте щедро добро людям!
4,7(93 оценок)
Ответ:
Shaxnoza2509
Shaxnoza2509
25.01.2023
Тема: Заклик до сприйняття людської гідності, неповторності кожної особистості.
Iдея: Довести читачевi, що кожна людина неповторна. Ідея людської гідності, гордості за того, "що ти - людина", доповнюється тут мотивом уселюдської спільноти яскраво вираженим протестом проти диктату сили, авторитарності".
Мотиви: справедливiсть, життєздатність, самоповажага. Через цi мотиви автор яскраво передав образи свого власного «я», народу, влади.
Провiдним художним засобом є — «Ми — не безліч стандартних «я», а безліч всесвітів різних.» Епiтети: «Очицями, повними блекоти», «Він гримів одержимо і люто», «лице рябе».
Протиставлення: «Ми — це народу одвічне лоно, ми — океанна вселюдська сім'я.»
Афористичний висновок вірша "Я..." можно сприймати як максиму самого поета, його розуміння призначення кожної людини на землі.
4,6(53 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ