Я вважаю що зараз школа не зовсім тобто не повністю розвину та як би нам хотілося.Кожен хоче щоб у кожного в школі був свій ноутбук чи комп'ютер для навчання.Але зрозумійте що для цього нових технологій не потрібно.Ми живемо у "майбутньому"але освіту нам не має дати комп'ютер чи телефон.Майбутні школи мають бути розвинені з підручниками,а може із електронними книгами.Зараз на світі є багато чого нового ,але ж прадавні люди не мали таких здібностей ,але йшли далі.Яка зараз проблема скачати реферат в Інтернеті ,а тоді що хочеш те й роби.
,Тому школи мають бути не тільки розвинутими різнии смартфонами чи там планшетами вони треба щоб зберігали свою істину свій сенс.
Кожна держава має свої свята. Україна не виняток. Одне із них – День героїв. Свято сьогодні не офіційне, його не святкують на державному рівні. Однак багато українців його шанують, і там, де українська ідентичність має глибоке коріння, про нього пам’ятають і відзначають.
Історія свята починається з рішення Другого великого збору Організації українських націоналістів від 1941 року, згідно з яким щороку 23 травня має відзначатися День Героїв. Вибір дати пояснювався тим, що 23 травня 1938 року в Роттердамі було вбито Євгена Коновальця, до того ж саме у травні пішли із життя Микола Міхновський (3 травня 1924 р.) та Симон Петлюра (25 травня 1926 р.). Особливо популярним свято стало після 1992 року. Нині різні дійства, приурочені до Дня героїв, проводять 23 травня та протягом усього тижня, частіше у п’ятницю, суботу чи неділю після цієї дати.
« Закутаний в хустку , кінці якого пущені під пахви , з закоченими рукавами і довгими полами , в личаках , намотаних до колін , був схожий на дівчину , а ще більше на якийсь прояв , нібито він і не чоловічої статі. Очі швидкі . Руки беручкі ».
«Малий ? Нехай він і без штанів , але більше знає іншого старого, більше , ніж я! ».