М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір на тему "духовний світ головного героя роману євгенія онегіна" 2) "євгеній онегін"- енциклопедія російського життя 19 ст 3) образ тетяни ларіної в романі "євгенія онегіна" 4) онєгін типовий представник свого часу

👇
Ответ:
frankovskaaalin
frankovskaaalin
25.08.2022

  Образ Татьяни Ларіної в романі "Євгеній Онєгін "змальований Пушкіним з великою сердечністю та теплом . Спочатку ми зустрічаємося з Татьяною - провінційною дівчиною , потім - з дамою вищого світу .Для цього образу характерні жіночість , скромність . Татьяна близька природі , простому народу , навіть назвав Пушкін своєю героїню не випадково Татьяною . Він підкреслює її незвичайність : печальна, дика , мовчазна, неначе сарна . Татьяна зростає самотньою , вона зажди замислена .

    Приїзд Онєгіна перевернув життя Татьяни , він не схожий на інших , незвичайний , тому у серці героїні зароджується кохання . Щаслива і нещасна у своєму коханні . Її кохання зливається з поетичним зображенням природи і все це сприймається , як саме життя . Це улюблений образ Пушкіна .Він підкреслює моя душа , Татьяно друже мій Татьяно .

  Образ Татьяни Ларіної -це образ ідеальний і , разом з тим , живий ,реалістичний образ російської жінки  , ніжної , тонкої , милої.

4,4(86 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Юля5900274
Юля5900274
25.08.2022
Володимир Рутківський народився 18 квітня 1937 року в с. Хрестителеве Чорнобаївського району Черкаської області.Навчався в  Друкуватися почав  року. Член  з  року.У 1960-тих роках працював на Одеському суперфосфатному заводі. В подальшому став працювати журналістом.Закінчив Вищі літературні курси приПрацював відповідальним секретарем Одеської організації . Літературну діяльність Володимир Руткiвський розпочинав як поет. У його доробку поетичні збірки «Краплини сонця», «Плоти», «Повітря на двох», «Відчиніть Богданкове вікно», «Рівновага», «Знак глибини», «День живої води».Потім Рутківський став писати переважно твори для дітей та юнацтва: повісті «Аннушка», «Гості на мітлі», «Бухтик з тихого затону», «Канікули у Воронівці», «Намети над річкою», «Слуга баби-Яги»; повість-легенда «Сторожова застава», книга нарисів «Земля майстрів», п'єса- казка «Прибульці»; історичний роман «Сині Води», «Джури козака Швайки», книга про німецьку окупацію під час Другої світової війни «Потерчата».
4,8(87 оценок)
Ответ:
dashutkazel1221
dashutkazel1221
25.08.2022
1. Тухольці запалюють вогнища.
2. Цікавість боярина до роботи тухольців.
3. Виготовлення метавок.
4. Мирослава признається, що це вона навчила робити метавки.
5. Сумнів Тугара Вовка в успіхові монгольського походу.
6. Опис поляни, де відбувалася рада старців.
7. Прихід Тугара Вовка і Мирослави на раду до Захара Беркута.
8. Боярин повідомляє умови Бурунди.
9. Обговорення умов.
10. Пропозиції старців і міркування Захара Беркута.
11. Відповідь вождя Тугару Вовкові.
12. Мирослава умовляє батька залишитися в тухольців.
4,5(28 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ