Краса - це те ,що милує око . Але для мене важлива не тільки зовнішня краса , а й духовна . У світі більша частина людей , не розуміють краси людськойі душі. Я наведу приклад з твору ,,Маленький горбань" С. Черкасенка . Так сталося , що Павлусь народився з горбом на спині . Із - за цього ніхто не хотів розмовляти з самотнім хлопчиком , який жив у свойіх фантазіях . Бо вони не розуміли того , що розумів його дідусь . Всі хлопчаки бачили в павлика одне і теж саме , його страшний горб , й більше нічого . Дід Антип хвилювався , що хлопці скалічать Павлика , тому казав йому гратися з давчатками . Тому я вважаю , що перш ніж робити висновок про людину за зовнішнім виглядом , треба йійі пізнати душевну красу . Нормально?
З гречки та проса можна приготувати чимало украінських страв. Адже і гречка та пшоно дуже добре ростуть на наших територіях (пшоно або - це очищені від зовнішньої оболонки насіння проса). Гречка: ⇒ Крученики з гречкою (смажена страва, у які шар м'яса обгортає гречку або іншу крупу); ⇒ Порося, начинене гречаною кашею; ⇒ Січеник з начинкою з гречки (виріб із посіченого м'яса з додаванням крупи); ⇒Кабачки, фаршировані печінкою і гречкою; ⇒Ковбаса домашня з додаванням печінки і гречаної каші. Пшоно: ⇒ Куліш пшоняний; ⇒ Запіканка м'ясна з печінкою і пшоном; ⇒ Пшоняна каша з гарбузом.
1. Тема - зображення краси природи, прихід весни.
2. Головна думка - автор передае у творі красу природи.
3. Худ.засоби:Епітети(плач перламутровий, золоті арфи), метафори(йде весна) повтори, пестліви слова, неологізми(ніжнотонні, самодзвонними)
4. Ліричний герой мрійливий і обдарований.
5.Жанр - Пейзажна лірика
6. Римування перехресне.
7. Вірш.розмір - Дактиль з хореем.