М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Надо вопрос №1 знайти слово, у якому немає збігу однакових приголосних: (з)аду; узлі(с)яголуби(н)ий; ві(д)аль; вопрос №2 знайти слово, у якому немає збігу букви -н-: осі(н)ій; букве(н)ийщоде(н)ий; зако(н)ий; вопрос №3 подовження відбувається у всіх словах варіантазвід..аля, індичен..я, невгомон..ийвід..звеніти, зав..ишки, вікон..ицядозвіл..я, буквен..ий, під..атливийвід..авна, зацікавлен..ість, зран..явопрос №4у всіх словах якого варіанта відбувається подовження приголосних? бистрінню, осінній, вволю, вугілля життя, чуття, ілля, возз’єднання узбережжя, проміння, розіллятий, ломаччя бідонний, повіддя, овва, попідтинню вопрос №5у всіх словах якого варіанта відбувається подовження приголосних у формі орудного відмінка однинишампань, нежить, ніч, пічсталь, ожеледь, покуть, честьсіль, тінь, безліч, заводьбрость, жовч, заполоч, розповідь вопрос №6у якому варіанті допущено орфографічну помилку в написанні слова? благословенний, нововведеннябездонний, обітований нетлінний, вічливийзаввишки, трясся​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
stanstan199
stanstan199
25.10.2020
Це все на що хватило моєї уяви), перевір чи правильно і можеш щось додати чи переробити.

Запізнивсь Петрусь у школу
Тай стоїть як пеньок
Роздявивши рота рахує ворон
Підійшов до нього вчитель
-Чому запізнивсь?-Питає
-Я бабусю врятував
На дорозі від трамвая.
Учень з гордістю відповідає.
-Врятував бабусю, кажеш?
Неводи мене за ніс,
Краще правду розкажи,
Ніж лапшу на вуха вішать.
Петрусь задумався
Стоїть, мовчить, ні пари з уст.
У вчителя урвавсь терпець.
-Ще довго будеш кота тягти за хвіст?
Він лиш тихо сів за парту 
Й пекти раків став
Тому що ніякої бабусі і не рятував
4,5(44 оценок)
Ответ:
dinkooo96
dinkooo96
25.10.2020

ответ: Перший літературний твір В. Винниченка - оповідання «Сила і краса» (згодом автор змінив назву на «Краса і сила») з’явився восени 1902 р. на сторінках журналу «Киевская старина». Наступні твори склали першу збірку «Краса і сила» (1906), до якої увійшли оповідання «Заручини», «Контрасти», «Антрепренер Гаркун-Задунайський», «Голота», «Біля машини», «Мнімий господін». Рання проза В. Винниченка суттєво розширила тематику української літератури, показавши різні верстви суспільства та гострі соціальні контрасти. Ці та інші твори викликали схвальні відгуки І. Франка, Лесі Українки, С. Єфремова, М. Коцюбинського та ін. Загалом В. Винниченко написав близько ста творів малої прози, зокрема такі новели як «Суд», «Боротьба», «Честь», «Студент», «Солдатики», «Федько-халамидник», «Кумедія з Костем», «Хто ворог?», «Раб краси», «Глум», ««Уміркований» та «щирий»», «Таємна пригода», «Талісман» тощо. Для новелістики В. Винниченка характерний жанр соціально-психологічного оповідання з динамічною фабулою, в основі якої лежить якась пригода, часто сповнена таємниць. Важливу роль у структурі сюжету відіграє випадок, який забезпечує динаміку діїЗ 1907 р. у творчості В. Винниченка починається новий етап. Письменник створює новели, романи та п’єси, у яких досліджує питання моралі й таємниці людської психіки. Період 1907-1912 рр. став зоряним часом драматургії В. Винниченка, коли з’явилися такі п’єси, як «Дизгармонія» (1906), «Щаблі життя» (1907), «Великий Молох» (1907), «Memento» (1909), «Чужі люди» (1909), «Базар» (1910), «Брехня» (1910), «Чорна Пантера і Білий Ведмідь» (1911), «Гріх» (1919) та ін. Гострота п’єс В. Винниченка знаходила щирий відгук серед широкого кола глядачів, які шукали відповіді на актуальні питання часу. П’єси «Брехня», та «Чорна Пантера і Білий Ведмідь» з успіхом ішли майже в усіх кращих столичних театрах Європи.«Винниченко у своїх творах, як мало хто з сучасників, зобразив національну й соціяльну неволю українського народу як органічну єдність його трагедії. Він створив ґалерею безсмертних персонажів, які відчули ганьбу цієї неволі й оголосили їй війну. Він умів схоплювати соціяльні контрасти й конфлікти своєї доби, розкривати її болючі рани, скидати маски з лицемірів і фарисеїв, розкривати брехню, безчесність, нелюдяність, таврувати людські пороки (занепад моралі, людської гідності, злочинство, розпуста). Він, найбільший наш людинознавець, умів, як мало хто, зобразити людські страждання, оголювати душевні рани, розкривати таємні нестерпні муки людини й бачити такі глибини трагедій і катастроф, яких наша література ще не знала. Він умів у нашому житті, у нашій літературі зосереджувати свою творчу увагу на багатьох вічних, загальнолюдських проблемах і тим витягав нашу літературу на великий світовий тракт.

Як письменник-гуманіст Винниченко глибоко вірив, що в людині, в людській спільноті цілої нашої плянети, переможе добро, правда, щастя. Він пристрасно до самої смерти вірив, що людство вийде з сучасної прокажельні на радісний шлях сонцеїзму і вселюдського узгодження. Ідея людського щастя на Землі проймає всю його творчість від перших оповідань і романів до останніх і досі не друкованих ще творів»

Объяснение:

4,7(81 оценок)
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ