М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твир на тему урок мужност1 будьласка

👇
Ответ:
dol2711
dol2711
30.09.2022
Мужність. Що ми уявляємо, чуючи це слово? Міцних воїнів, що воюють за чесну справу, людей, закатованих ворогами своєї країни, пожежників чи прикордонників, які оберігають наш сон? Так, це все вчинки мужніх людей. Але у мужності може бути й інше обличчя. Мужність не обов*язково має бути чоловічої статі і в міцних латах.
Інвалід, який, незважаючи на свій тяжкий фізичний стан, намагається встати наперекір висновкам лікарів. Десятирічний хлопчик, який кидається в охоплену вогнем будівлю, щоб врятувати свою молодшу сестричку. Випадковий перехожий, який кидається у льодяну річку, щоб врятувати чужу дитину. Мати, яка готова віддати свою нирку, щоб врятувати чуже життя. Ось це все - приклади справжньої мужності. Саме на таких людей треба рівнятися і саме вони мають бути зразками для тих, хто хоче зрозуміти, що таке мужність. Саме вони дають нам уроки справжньої мужності і справжньої людяності.
4,6(43 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
maratsafa480
maratsafa480
30.09.2022

Автор – Володимир Підпалий “Бачиш: між трав зелених”

жанр – верлібр (вільний вірш).

Тема: зображення природи у всій її красі, заклик до бережного стану, до всього живого на землі.

Ідея: ідея гуманізму, людяності, бережливого ставлення до природи та всього живого.

Основна думка: » Треба в житті любити гаряче і багато…»

Проблемні питання: Чи складно в житті бути уважним до природи? Чи важко любити навколишній світ? Що заважає сучасним людям бережно ставитися до оточуючого середовища?

Художні засоби вірша “Бачиш: між трав зелених” афоризми: «Треба в житті любити гаряче і багато»; порівняння: «як грудочки, пташата…»; вставні слова: «може», «кажеш»; епітети: «сонце, дощі зернисті, дороги в пилу, траву!» риторичні оклики та запитання: »Що ти?! А руки? Серце?! Куди заховати їх?!» пестливі слова: «пташата», «грудочки», «маленьким». кільцеве обрамлення — композиційна фігура у віршованому творі, що полягає у повторенні строф, рядків: «…Бачиш: …, як грудочки пташата…».

4,6(64 оценок)
Ответ:
Анна111111115
Анна111111115
30.09.2022
Розповідає про веселих, життєрадісних учнів музичної лісової школи. В ній ведмежа мова викладання і цікаві герої: зайчик, їжачок, білочка та інші… Ця школа мене навчила, як правильно дружити. В процесі читання книги мене опановували позитивні емоції, радість, яку викликали такі герої: Зіна Бебешко, Вася Кицин, Раїска Мняу і Вірочка Вивірчук.Веселі пригоди персонажів та гумор захоплюють читача. Цей твір про справжню дружбу і взаємодо уміння знаходити вихід зі складних ситуацій з гумором… То ж, читайте!
4,5(29 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ