Відповідь:
сенс життя полягає в насназі до життя, у натхненні на добрі вчинки. наприклад, натхненням до життя можуть бути результати праці у будь-яких сферах діяльності людини: для вчителя- це вмінне засвоєння навчального матеріалу учнями, для лікаряря одужуючі паціенти, яким він прописав ліки, для кондитера- подяка від споживачів його продукції та, звичайно, премія від керівнийтва тощо. Але буває так, що власна праця не приноситьзадоволення, навіть починає дратувати, стає тягаремна все життя.
Пояснення:
Міні-твори на тему «Щастя»
Щастя - це велике світле почуття. Відчуваємо його в приємні святкові моменти життя. Наприклад, день народження, коли все тебе з ранку вітають, дарують подарунки. Але щастя це не тільки подарунки. Щаслива людина, знаючи, що його люблять. Його можна відчувати проводячи весело час зі своїми друзями. А також отримавши хорошу оцінку в класі.Твір-роздум на тему «Щастя»
Складно говорити про таке поняття як щастя. Для кожної людини слово щастя має своє особливе значення, пов'язане з тим, як складається його життя. Що таке щастя і як його досягти? Полягає воно в відчутті легкості, радості, спокою або щастя вимірюється досягненнями людини? Кожен сам для себе визначає це, і це єдиний універсальний рецепт того, як стати щасливим.
Підтекст Ніни говорить нам про чистоту і щирість людської душі, і недаремно дівчинка змальовується блакитним кольором, кольором незайманості, святості. Наприклад:"…і видно блакитний човник і блакитне весло, і сидить у човнику – хто б ви думали? - дівчинка. Вона теж блакитна, очі великі й здивовані, у косах – біла стрічка".
Коли помер Адам, то все живе і суще сумувало, сприймало смерть його, як свою власну, тому в образі Ніни переплітаються, крім блакитного, ще й білий та чорний кольори. Наприклад:"…що човник у Ніни інший, не голубий, а білий з темними рисками, наче зроблений з березових лубків. Човник березово-білий, і Ніна у білому сарафанчику, з чорною стрічкою в косі".
Прихований зміст образу Ніни є не чим іншим, як світлою мрією, тонкимпроявом душі, наприклад:"А для мене Ніна завжди пливтиме: з пухнастих хмар на землю, лугами – до річок, а річкою до нашого броду".
В образі Ніни у творі чергуються фантазія і реальність, на зміну хорошому, доброму часто в житті приходить сум, розчарування, тому Ніна у творі відпливає саме восени, коли у життя людини приходить зрілість, сталість переконань, розуміння того, що все не вічне, що все має свій початок і кінець. Наприклад:"Ніна відплила восени. Все пливе восени: листя за водою, хмари, павутиння, птаство, школярі, комбайни. Все кудись пливе, прощається з літом. І Ніна прощалась".