М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Скласти продовження до оповідання скласти продовження до оповідання лось

👇
Ответ:
leo310106
leo310106
27.02.2021
Хлопці пішли,але вони довго згадували лося.Їм не вірилося,що він помер.Лось все лежав нерухомо.Дядько Шпичак скосо поглядав на лося.Раптом лось встав і накинувся на дядька. Він кричав надо але поблизу нікого не було. Раптом хлопці почули шум і побігли на звук. Вони врятували Шпичака . Цей випадок був для дядька уроком. Відтоді він став добрим, чуйним та милосердним.
4,4(60 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vipvikaviktoria
vipvikaviktoria
27.02.2021
Яживу на вулиці … . вона знаходиться у великому місті. обабіч вулиці піднімаються увись багатоповерхові будинки. зовсім поруч знаходиться дитячий майданчик. ми з радістю проводимо там свій вільний час.   біля будинків  ростуть дерева, тому в теплу пору тут  зелено  і затишно. а ще на ній є моя рідна школа, куди я майже кожного дня ходжу  на уроки.     мені подобається моя вулиця.      моя вулиця має  ім’я великої людини андрея шептицького. митрополит був заможним, але все своє  життя бідним та знедоленим. 
4,7(7 оценок)
Ответ:
sdiana1605
sdiana1605
27.02.2021
Український фольклор налічує досить багато дум. усі вони по-своєму особливі і дуже цікаві. але серед них є одна, яка мені подобається найбільше. головними героями дум в основному виступають мужні, сміливі чоловіки, оборонці рідної землі, жінки зустрічаються дуже рідко. мене найбільше приваблює образ марусі богуславки з однойменної думи. ми бачимо перед собою молоду дівчину, полонену турецьким паном. у подібній ситуації багато б жінок не витримали, але не вона. маруся вижила, пристосувавшись до свого становища. можна сказати, що вона зрадила своїй країні, ставши дружиною турецького пана. але це не так. у житті їй випала складна доля, і смілива дівчина вирішила прийняти її такою, як вона є. якби вона так не зробила, то, може, і не змогла б урятувати невільників. прийнявши життя в полоні, вона розуміє, що назад немає дороги, що в україну вона більше не повернеться: та нехай мене, дівки-бранки, марусі, попівни богуславки, з неволі не викупає, бо вже я потурчилась, побусурменилась для розкоші турецької, для лакомства нещасного! ми не знаємо, що сталося з нею після втечі невільників. можливо, пан її за це жорстоко покарав. але вона, незважаючи на це, врятувала полонених: вислухай, боже, у просьбах щирих, у нещасних молитвах нас, бідних невольників! проста українська дівчина маруся, забувши про себе, героїчно визволила невільників з турецького полону. тим самим вона заслужила собі вічну пам’ять і вдячність україни.
4,5(59 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ