М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Скласти план до казки вишенька жив собі на світі бідняк. і був у нього син - янош. та такий ледачий був янош, такий лежебока, що й розповісти не можна. цілісінький день лежить, з боку на бік перекидається. скажеш зробити що-небудь - пальцем не поворухне, бровою не поведе. якось сказав батько синові: ходім, сину, подивимось, що на білому світі робиться. і рушили вони в путь-дорогу. йшли вони, йшли, і раптом бачить янош: підкова лежить - корисна річ! підняв би її янош, так от біда - нагинатися ліньки. а батько його не полінувався - нагнувся, підкову підняв і заховав собі за пазуху. незабаром прийшли вони в село. зайшов батько до крамниці і продав крамареві підкову. дав крамар біднякові за підкову цілий гріш*. пішли вони далі. а сонце високо в небі. янош то на небо гляне, то озирнеться навкруги, чи нема поблизу села або якої корчми. уже й полудень настав і обідати давно пора. ох, як їсти хочеться яношу, сил немає! увійшли вони ще в одне село. ідуть вулицею. по боках - хати, а на них димарі стирчать. зрадів янош! та, мабуть, рано ще було радіти: димарі стирчать, а диму над ними нема. всі вже пообідали. зрозумів бідолаха янош, що піде він звідси, облизня піймавши. сумний ішов він селом, навіть на перехожих не дивився. раптом на базарному майдані побачив янош віз із вишнями. батьку, батьку! - загукав він. - подивись-но, вишні! адже гріш у тебе є? є, - сказав батько і підійшов до воза. зрадів янош, коли за гріш насипали їм цілу хустку ягід. та рано ще було радіти. батько зав'язав хустку вузликом і пішов далі. поплентався за батьком і янош. жде не діждеться, коли посі вони під деревом, у затишку, та досхочу наїдяться вишеньок. а батько мовчить і йде далі. от зійшли вони зі шляху. пішли чистим полем: навкруги трава і квіти. ішов-ішов янош за батьком, раптом бачить: упала вишенька на траву, лежить у зеленій траві, виблискує. янош нагнувся, схопив вишеньку і в рот. ой, до чого ж добра! соковита, м'ясиста, запашна! дивиться - знову вишенька упала на траву. знову нагнувся янош, підняв її і з'їв. а старий іде-йде мовчки та ненароком і кине з хустки крізь дірочку вишеньку на траву. одну загубить, другу, янош усі ягоди з'їв. трохи перебив голод. тоді батько оглянувся та й каже: - бачиш, синку, тобі ліньки було раз нагнутися за підковою, а довелося дев'яносто дев'ять раз нагинатися, вклоняючись кожній вишеньці. отак воно завжди буває з ледарями. (390 слів)

👇
Ответ:
неманема
неманема
13.12.2022
1) Ледачий Янош.
2)Підкова на дорозі.
3)Гріш за підкову.
4)Віз з вишнями.
5)Вишенька на траві.
6)Поклін кожній вишенці.
4,7(89 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
artem213131
artem213131
13.12.2022
* * *
Через воду він проводить,
А сам з місця вік не сходить.
(Міст)* * *
По полю ходить, жне, косить,
Зерно молотить, хліба не просить.
(Комбайн)* * *
Хоч не літак, а крилатий,
Без крил не може працювати.
(Вітряк)* * *
Знизу клин
Зверху млин.
Тече вода
А їй не біда.
(Парасолька)* * *
І червона, й соковита,
Та гірка вона все літо.
Припече мороз – вона
Стала добра й смачна. 
(Калина)* * *
Кавунчики дрібненькі,
Смугасті та кисленькі,
У колючки вбралися
І кущиком назвалися.
(Аґрус)* * *
Мов маленький м’ячик,
Висить, а не скаче,
Рум’яне, гладеньке,
На смак солоденьке.
(Яблуко)
* * *
Торох, торох,
Розсипався горох.
Почало світати – 
Нема що збирати.
(Зірки)* * *
Дерев’яний та довгенький,
Маю носик я гостренький.
На білому слід лишаю,
Усіх діток потішаю.
(Олівець)* * *
4,5(22 оценок)
Ответ:
Darklife1
Darklife1
13.12.2022
У образі — Марусі  втілено найкращі риси української дівчини-селянки. Її неймовірна казкова зовнішня і внутрішня врода ідеалізова­на й змальована в народнопоетичному ключі: «Та що то за дівка була! Ви­сока, прямесенька, як стрілочка, чорнявенька, очиці, як тернові ягідки, бро-воньки, як на шнурочку, личком червона, як панська рожа, що у саду цвіте…»; «на все село була і красива, і розумна, і багата, звичайна та ще ж к тому ти­ха, і смирна, і усякому покірна».

У зображенні Марусі, окрім ознак сенти­менталізму, письменник широко використав ліризм народної пісенності, засоби фольклорного зображення внутрішнього світу дівчини, сильних і піднесених почуттів. Мова героїні пересипана уснопоетичним народним багатством: пестливою лексикою, опоетизованими звертаннями, емоційни­ми вигуками, прислів’ями, порівняннями (Василечку, голубчику, соколику мій! мій козаченьку; матінко моя рідненька!)
4,5(90 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ