Мой любимый герой из произведения М. Вінграновського Сіроманець - мальчик Саша. Он очень смел, умен, добр по натуре. Его бесшабашность проявляется в сильной дружбе с волком Сіроманцем. Честный и справедливый Саша бросается на Сіроманцю даже ночью. В этом случае проявляется его настоящая преданность. Парень не был готов отказаться от такой опасной дружбы с хищником. И, невзирая на то, что родители были против приятельствует Саши с Сіроманцем, малый все равно был рядом с товарищем. Саша имеет целью не только защитить Сіроманця от смерти и неприятеля, но и вылечить ему глаз. Для этого он отправляется в Одессу на поиски врача. Следовательно, Саша из произведения М. Вінграновського - воплощение идеального друга.
Объяснение:
Компроміс є завжди.Частіше ми брешимо найріднішим та найкоханішим нам людям,не думаючи до яких наслідків вона може привиести.Зараз,в сучасному світі брехня переважає більше ,ніж правда,тому деякі із нас не думають про наслідки.Діємо за принципом:"Бачу ціль, йду до неї",отже ми готові любою ціною йти до своєї мети.Хочу розглянути цікаву цитату:"Справжні слова не бувають приємні,приємні слова не бувають павдиві(Лао Цзи)".Люди ,які говорять вам лише те що ви хотіли б чути ,заздалегіть брешуть.
Добро та зло,напевне ми вже знаємо ,що добро перемагае зло,але "Чи завжди це так ?",в повчальних казках,дійсно перемагає добро,а в житті частіше зло.Звісно справедливість є і вона повсюду,але не завжди така яку б хотілося нам мати та в деяких ситуаціях можно поступитися злу,а потім добру,можна звісно і навпаки.Чим більше робиш добра,тим щасливіше жити будеш.
З написаного можна зробити деякий висновок,будь тим ким ти є не йди за злом,адже його в сучасності більше.Будь правдивим та добрим і твої добрі справи повернуться тобі!
Объяснение:
Яку ж ідею Леся Українка хотіла донести до читача цим твором?
Письменниця була закохана у своє навколишнє середовище: в природу, у людей, у їхню мову, пісні та традиції.
Лукаш і Мавка – образи, які втілюють уявлення поетеси про людину з її непослідовними поривами до духовно красивого життя. Обидва персонажі мають риси гармонійної людини – пристрасної і щирої, здатної відверто виявляти свої почуття й жити в злагоді з природою.Мавка – це символ краси, вірності, честі. Мавка –це образ людини, яка принесла себе в жертву заради кохання. Мавка – це синтез інтелектуальної думки поетеси, втілення її геніальності, світобачення, глибини почуттів і відчуття навколишнього світу.
Мавка - це краса "Лісової пісні".
Світ не повинен жити за законами жорстокості і насилля. Лише краса й любов врятують нас від фізичної й духовної смерті. Тільки тоді наші душі будуть урівноважені, коли настане гармонія в наших взаєминах з могутньою й величною Природою.