М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Скласти казку на тему: "пригоди числівника в країні морфології" для 6 класу.

👇
Ответ:
АНОНЯ1478
АНОНЯ1478
08.05.2022
Жив був один чоловічок, його звали Числівник. Ім'я його горде. В нього було мало друзів . тому що він був дуже не зрозумілий. Одного разу Числівник образився на всіх і пішов в далеку країну Морфологію. вона була така гарна і людей було багато, ось числівник і вирішив потоваришувати з Іменником та Прикметником. Вони залюбки згодились, та запропонували Числівнику завітати до них в гості на чай з печивом, той погодився. За чашечкою чаю Іменник сказав :" Залишайся в нашій країні, живи" Числівник погодився і жив там довго і щасливо
4,4(65 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Відповідь:

Уяви, що  ти один, а поруч нікого. Ти йдеш по вулиці, світять ліхтарі, а людей зовсім нема! У тебе проблеми на роботі, чи зі здоров"ям, а до друзів звернутися не можна, бо їх теж просто не існує.  

Я вважаю, що самотня людина живе не по кайфу, а просто вона існує у своєму сумному житті. Людина потребує уваги до себе і хоче, щоб в бідї її хтось в чи підтримав, бо ж ти себе будеш накручувати і звісно тобі буде все сумніше та сумшіне.

Ось чому потрібно не сидіти у кутку кімнати і кататися з місця на місце, чи весь час проводити за онлайн іграми, треба одягтися та пійти з друзями на вечірку чи погратися в парку. Тобі ж буде веселіше і ти будеш радіти та насолуджуватися кожним моментом життя.  

Пояснення:

Придумала сама, надеюсь понравися :(

4,6(8 оценок)
Ответ:

Відповідь:

Климко – сирота, головний герой автобіографічної повісті Григора Тютюнника. Образ Климка втілює ідеал людини. У маленькій сирітській душі Климко носив стільки доброти, милосердя і співчуття до знедолених і стражденних, що не побоявся в одинадцять літ вирушити в далеку дорогу по сіль, аби тільки до близькій людині — своїй учительці — не померти з голоду. Скільки натерпівся й намучився за свою двотижневу дорогу маленький лицар, скільки разів ризикував бути вбитим, замерзнути десь на полі під копицею — адже йшла війна і заходити в села було небезпечно. Та хлопчик ішов: його вело дорогою поневірянь милосердя.

4,8(79 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ