М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Придуманная сказка про собаку и кота

👇
Ответ:
safievd6Димас
safievd6Димас
02.11.2020
Жили как то в деревне кот по имени Васька и собака Жучка. Они были дружелюбными и никогда не ссорились! Кот с собакой жили в маленьком доме с бабушкой Агафьей. Как то раз им захотелось приключений ,и они ушли Шли они долго по лесу и увидели озеро. Васька сказал Жучке : "  Жучка а я не умею плавать!" Ну и Жучка сказала : " Садись на меня и мы доплывем до берега, только возьми мою косточку "  Кот сел на собаку и  они поплыли. Не доплыли еще до середины озера,как Жучка стала спрашивать Ваську: " Расскажи мне что нибудь Васька!" но Васька ни че не ответил. Жучка стала злиться и говорит : " Хватит молчать скажи что нибудь!" 
Васька ответил И выронил косточку . Потом Жучка рассердилась и сбросила его со спины Вот и дружба кончилась
4,6(35 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
досметова
досметова
02.11.2020

Всі ми часто чули від бабусі або дідуся, що ми дуже схожі на маму або тата як зовні так і по характеру. Дехто зовсім не схожий на своїх батьків, адже батьки можуть бути виховані та начитані, а дитина буде розбишакою. Але це не головне, на сам пред головне виховання. Якщо ти не обманюєшь своїх батьків то вони тобі довіряють. Але в житті Федька було все навпаки, він на перший погляд дуже гарний хлопчина і те, шо на нього кричать батьки може здатися безглуздим. Але і в нього були витівки, що дуже не подобалися його батькам. Наприклад: коли він стрибав по кризі і після того дуже захворів. Але не суть так, що ж означає вислів "Діти не дзеркало батьків" це значить, що в нас батьки бачать маленького себе і як би ми не бешкетували вони завжди будуть любити нас.

Объяснение:

Сподіваюся допоміг :)

4,4(55 оценок)
Ответ:
marisina
marisina
02.11.2020
Художня література змальовує життя в яскравих образах. Ії інструмент – слово, яке може мати пряме і переносне значення. У ньому також розрізняють основні та вторинні ознаки. Так, основне значення слова “море” – великий водний простір із солоною водою, більш-менш оточений сушею. Це пряме значення слова. Але в цьому слові неважко знайти інші різноманітні ознаки та властивості.

Море – синє, безкрає, глибоке, штормове Це його вторинні характеристики. Згадане слово може вживатися як у своєму основному значенні, так і у вторинному.

Вторинне значення слова, коли його зіставити з іншим словом, дає нові.
Часто несподівані відтінки значення. Вживання слова в одному з його вторинних значень для характеристики іншого явища називається переносним значенням слова. Отже, тропи – це слова, вжиті в переносному значенні. Вони характерні й для розмовної мови. Наприклад, ми часто кажемо “хвіст черги”, “серце як камінь”, “язик до Києва доведе”, не помічаючи, що вживаємо тропи.

Але найчастіше тропи використовуються в мові художніх творів, надаючи їй барвистості, яскравості, емоційної наснаженості. Тропи допомагають індивідуалізувати

мову автора, надати їй певного оціночного відтінку: чи то іронічного, чи то позитивного, схвального тощо.
4,7(51 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ