Доросле життя має свою особливість, а закоханість - незмінний його супутник. Головний герой твору, 14-річний Вітька Горобець, вперше закохується в однокласницю Гальку Козачок. Дружба і перше кохання, вірність і перший поцілунок, дуель і перше побачення - захоплюючі проблеми, що постануть на порозі дорослого життя. І вперше їх вирішують по-дитячому, здійснюючи свої безглузді героїчні вчинки та страждаючи від цього.
Можна передбачити ,що зустріч крізь багато років буде не менш наповнена коханням і подвигами , але вже більш обдуманимі.Як вже дорослий і освідчений чоловік він може зізнатися про кохання пропозицією руки і серця.Але ніхто не може точно сказати , що Галя відповість взаємність та чесністю , тому вся надія на Вітю , який ще може вразити у саме серце свою кохану.
Объяснение:
Вибачте , можливо текст сирий , але я намагалася до чим можу.Можливо Ви допишете щось від себе.(╹ڡ╹ )
1.пейзаж
2.в 9 років "Надія"
3.Головні герої «Федько халамидник»: Федько, Толя, Стьопка, Льонька, Спірка, Гаврик, Іван (батько Федька), Іваниха.
4-
5-
6.Згодом в цьому славетному університеті Юрій викладав медицину та астрономію, а в 1481-1482 роках був його ректором. 7 лютого 1483 року в Римі Юрій Дрогобич видав латинською мовою книгу "Прогностична оцінка поточного 1483 року", що є першою відомою на сьогодні друкованою книгою українського автора.
7.Казка
8.Кульмінація: розповідь велосипедиста про чудовисько, яке начебто живе в озері
9.Тореадори з Васюківки
10-
11.Зав’язка: Клим потрапляє до секретної лабораторії ТТБ.
12.До гумористичних творів традиційно відносять жанри: анекдот, байка, усмішка, гумореска, співомовка, фейлетон.
А ось до людей, чесних насамперед перед собою, порядних, в яких було присутнє прагнення до заробляння грошей своєю працею, Гобсек ставився зовсім по-іншому. Хоча і під великі відсотки, він допомагав грошима Дервілю, з почуттям теплоти і жалю говорив про Фанні Мальво. А на запитання Дервіля про те, чому лихвар не захотів до йому безкорисливо, Гобсек відповів з гідністю надзвичайно благородної людини: «Я тебе від вдячності, я дав тобі право вважати, що ти мені нічим не зобов'язаний. І тому ми з тобою найкращі в світі друзі». Саме таким і бачиться мені Гобсек: невимовно багатим і нескінченно економним, тим, хто вміє радіти (хоча й тільки грошам) і безпристрасним, безжальним і милосердним, філософом і скнарою. Гобсек був гідним представником свого часу, який жив за законами суспільства, заснованого на владі грошей і соціальної нерівності.