М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Складіть продовження повісті " за сестрою "

👇
Ответ:
Aleksey311
Aleksey311
10.02.2023
Павлуся обрав народ головного адже дід Андрій помер. Павлусь одружився з жінкою та вона народила йому дітей . Гануся була теж головною т. та коли павло помер то продовжував правити керувати його син . ТАК ПРОДОВЖУВАВСЯ РІД СУДАКІВ
4,7(1 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
shaihiev
shaihiev
10.02.2023
Аналіз вірша «Гном у буфеті» Ірини Жиленко.Тема: зображення старенького гнома, який живе в уяві дитини.Мета: возвеличення почуття пошани та любові до гнома, як сімейної реліквії , заклик шанувати давні речі та прислухатися до їхнього звуку, пронесеного через століття.ХУДОЖНІ ЗАСОБИ.Епітети: старий буфет, старенький буфетний гном, мале дівчатко, м’ятні гостинці, добрий знайомий, стара музикальна скринька, чемні манери, засніжені ночі.Метафора: золотить сервізи, багріє його ковпачок.Персоніфікація: золотить сервізи, любить какао пить та смоктати цукерки, живе гном, він знав дідуся, давав шоколадки, довго і солодко спить, клопочеться, бормоче, зітха, шарудить, нашіптує .Риторичні оклики: «ай-яй», «прислухайся».
4,4(62 оценок)
Ответ:
Pwp790
Pwp790
10.02.2023
Важкі часи настали в Україні. Більше ніхто не радіє життю. Ніхто більше не усміхнеться. Важкі думки заповнили людей. Одного вбили, другий помер випадково. Війна не обирає.
Головний герой твору - Климко. Він  - звичайна дитина, яка мріє про щасливе дитинство. Він ще й досі жив би у своєму бараці разом з дядьком. Хлопець дивився б на тихі вечори, слухав невтомну ходьбу втомлених робітничих, проводжав дядька на роботу. Але не судилося. Війна заставила його швидко подорослішати. Крім того, що Климко мав подбати про себе, з розумінням ставився до нещасної вчительки з дитиною та до найкращого друга Зульфата. Розуміючи своє становище, він врішує не опускати руки. Він хоче жити, і дати змогу на це іншим. Тому й відправляється по сіль. 
Довгі тернисті шляхи які він пройшов, дали про себе знати. Майже вмираючи у тітки Марини Климко, відданий своїм рідним, прагне досягти рідного дому. Все ж, не осягши мети, але вже майже наблизившись до неї, залишився тільки один крок. Але, ні. Його вбили. Така нікчемна та дурна смерть! Хоча, німцям було все рівно, на кого стріляти.  Останні слова, які він почув, були вірного друга. Ця душевна біль залишиться назавжди у його житті. 
4,7(6 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ