М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Характеристика образа остапа из повести "дорогою ціною"

👇
Ответ:
zzzzzzz555555
zzzzzzz555555
01.03.2023
Давно читала,але всеодно трохи пам'ятаю! Остап--мужній,сильний,крізь біль йде до своєі мети бути не від кого незалежним,ввіданий своій коханій,навіть пісня смерті коханоі Соломіі не забуває іі. Якось так.
4,7(11 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Otlichnisa140455
Otlichnisa140455
01.03.2023

Назва: "Муха і бджола"

Автор: Л. Глібов

Герої: муха та бджола

Головна думка: пошану і повагу має той у суспільстві, хто працює заради інших, приносить користь, марно не витрачає часу; ледарі — непрохані гості.

Мораль: засудження нероб та ледарів.

Художні засоби:

Метафори: тихесенько гойдає, майнула у садок, примостилась на красолі, головоньку схилила.  

Епітети: Муха-ледащиця, гарної години, моя ненько, погана доленька твоя.  

Порівняння: мов панночку.

Зв'язок із сучасним життям: Байка є актуальною у наш час тому, що вона начає засуджувати ледарство, неробство, обмеженість, паразитичне існування; схвалювати працелюбність, справедливість, чесність. А це є дуже актуальним і зараз

Объяснение:

4,5(63 оценок)
Ответ:
Mrrkoto1
Mrrkoto1
01.03.2023

Відповідь:Як і кожен постмодерновий твір, «Алхімік» глибоко символічний. Символіка розкривала сутність саме тієї Всесвітньої істини, про яку «забуло» людство. Ця істина прийшла через сон — це дзеркальне відображення реального життя, це б, за до якого людина спілкувалася з Богом. Через сон Бог послав людині Знаки, розгадавши які, вона мала зрозуміти істину, згідно з якою кожна людина повинна була виконати на Землі лише одну місію: навчитися Алхімії життя. А це означало — навчитися жити в гармонії зі світом, «зрозуміти, що наші долі і вся світова історія написані однією Рукою» — Рукою Творця. Усвідомивши свою роль у світобудові, людина повинна присвятити себе Богу і беззаперечно слідувати й коритися божественним законам. Тоді зникав будь-який страх перед смертю, бо душа людини вічна, як вічна світова Душа. На жаль, більшість людей переймалися іншими тимчасовими проблемами, безжально марнуючи час. їм ніколи не дістатися Пірамід. Для того щоб зрозуміти цю просту істину, не треба навіть вирушати в довгу дорогу, бо знайти її можна скрізь, навіть на власному подвір’ї: треба тільки пильніше прислухатися до власного серця. Там, де воно заплаче, там і скарб. «Алхімік» — це біографія письменника, завуальована філософськими роздумами, а Сантьяго — це сам Пауло Коельо. Адже сюжет твору тісно переплітався з багатьма епізодами із життя митця: наприклад, заперечення батьківських вимог щодо побудови життя Пауло; бажання досягти мрії — стати письменником. Можливо, саме за це Пауло Коельо і називали «алхіміком», яким став і Сантьяго.

Пояснення:

4,5(4 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ