М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Художні засоби тексту крила артема летючого

👇
Ответ:
BOYKO10
BOYKO10
15.01.2022
Епітети не бачу.
Рима: поля і воля, пари і хмари (паралельна)
Метафора: пташина правда, людина крила  має
4,4(81 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
новичок480
новичок480
15.01.2022

Новела — це невеликий прозовий твір про незвичайну життєву подію з несподіваним закінченням. І автор "Моменту" протягом усього твору тримає читачів у напруженні, причина якого — межова ситуація, яку переживають двоє молодих людей — він і вона. Фінал твору несподіваний: розлука саме в ту мить, коли в серцях обох оселилися любов і щастя.

Однією з визначальних рис неореалізму є наявність документальної основи твору (принцип вірності факту), увага до життя пересічної людини, що маємо у новелі. Підзаголовок твору "Із розповідей тюремного Шехерезади" вказує на те, що факт мав місце. Та й герої твору — звичайні, пересічні люди, але сильні особистості, які не погоджуються з умовами, які їм нав'язує суспільство. Часто у неореалістичному творі увага приділяється промовистій деталі, як-от у творі автор декілька разів звертає нашу увагу на очі героїні, які "горіли" то напруженням, то щастям, були великі, прекрасні.

Сюжетові "Моменту" притаманні напруженість, елементи небезпеки, а імпресіоністична форма викладу, емоційність та психологізм твору змушують читача повною мірою відчути те, що переживав головний герой твору, який мав негайно перетнути кордон. У творі нерозривно пов'язані між собою два мотиви — життя і смерті. Все це дає нам право вважати "Момент" саме неореалістичною новелою.

4,6(35 оценок)
Ответ:
InnaGlazova
InnaGlazova
15.01.2022
Україна — красивий край із мальовничою багатою природою. Письменники та поети не перестають оспівувати її неповторну красу. Тонко відчував душу природи і Павло Григорович Тичина.Багато віршів талановитого українського поета присвячені рідному краю. У вірші «Де тополя росте…» описуються милі образи України:Гей, простори якіЛюбо-мило землі:Де не глянь — колоскиТа всі в злоті-сріблі.Поля пшениці та жита відбиваються і на кольорі нашого прапора. З давніх-давен українці були невтомними хліборобами, тому наші стиглі пшеничні лани — українське золото.
4,4(10 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ