М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Евген гуцала оповідання "лось" характеристика хлопчиків як лося, та мисливця, який застрелив лося

👇
Ответ:
taidakv
taidakv
02.04.2020
  Хлопчики якi врятували лося з ополонки обидва були плечисті, схожі один на одного як два грибка з широкими, добрими, м'якими особами. 
Вони милувалися навколишнім пейзажем і їм подобалося те, що вони перед собою бачили, так як їхнi обличчя ставали ще м'якше. 
Брати були небайдужі до чужої біди. Коли вони оглянули річку своїм поглядом і побачили потопаючого лося, відразу кинулися йому допомагати.
Старший відважний і розсудливий миттєво зміркував, що треба робити і став рубати лід, щоб прокласти прохід до берега.       Коли лось вибрався з крижаного полону, діти дивилися на нього зачаровано, не вірячи, «що до врятуватися цьому великому звірові».
      Коли я читала епізод, в якому хлопці визволили лося з крыжаного полону, я дуже хвилювалася за маленьких сміливців і в той же час захоплювалася їхньою мужністю.
Їх дядько Шпичак був кругленьким, в розтоптаних чоботях в яких тонув мало не по пояс. Стежив з-за дерев за хлопчиками, які рятували лося, і не допоміг. Байдуже гав, а потім вистрілив в беззахисну тварину. Шпичак - боягуз, боїться відповідальності, думає, як замести сліди. Це злий чоловік, який нікого не любить, для нього нічого немає святого. Якби зникли такі люди, світ став би світлішим і набагато краще.
      Мені сподобалась розповідь. Тому що неможливо залишитися байдужим до подій, описаних автором. Я сподіваюся, що він до нам виховати в собі дбайливе ставлення до природи.

Я так написала
4,4(86 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
983992087
983992087
02.04.2020
Ми самі є природа. Вона всюди. Всередині, зовні, скрізь! Є жива і нежива природа, і вони допомагають нам жити, виживати по-своєму. Нежива дає нам матеріали для житла. Як для фізичного матеріалу: камінь, скло і т. д. Так і матеріали для духовного житла. для розуму, щоб ми міркували, ставили теорії, експерименти, прагнули до чогось. Наприклад: сонце чи якась зірка. Це природа, вона не жива, але вона дає нам поживу для роздумів.А жива природа дає нам багато більше. Наприклад їжу. Без їжі ми б померли. Або одяг. Але мені не подобається одяг зі шкіри або шкури. Це жахливо і жорстоко. Тварини наші брати, а ми, заради моди їх вбиваємо. Це огидно. Але іноді у нас немає вибору. Природа дає нам життя. допомагає вижити, пропонує варіанти "що можна залишити після себе", а ми...Своє джерело життя - губимо. Сумно звичайно, але така дійсність.
4,6(11 оценок)
Ответ:
tamaragladysheva
tamaragladysheva
02.04.2020

Объяснение:

Бути справжньою людиною - це горде звання с целью дерматологического буква нас. Але никак не кожен достойний цього високого титулу. Людина – істота соціальна, тобто існувати в отсутствии суспільства эна никак не може. І важливо залишатися людиною во находись-яких обставинах эта во находись-якому оточенні.  

Вид дерматологического буква нас формується ще буква раннього дитинства. Саме батьки стають прикладом поведінки во суспільстві с целью своїх дітей. Дитина опановує що таке «добре» і що таке «погано». Вміння співчувати эта людяність завжди будуть цінуватися во цивілізованому суспільстві. Нажаль, іноді дитина виростає і стає жорстокою людиною. Але добрих людишек около світі більше ніж злих. Благо завжди переважає.  

Около порядних эта доброзичливих людишек завжди є багато друзів, які готові придти в виручку во критичній ситуації. Потрібно цінувати підтримку близьких людишек. Життя швидкоплинне і на следующий день можна относительно эти що никак не здійснив сьогодні. Присутствие цьому кожна людина виновата залишатися індивідуальною особистістю. Ніхто никак не має полномочия принижувати единственный 1-го. Общество народжуються буква рівними правами. Взаємоповага – це складова частина щасливого життя. Це може стосуватися никак не тільки взаємовідносин між друзями, колегами, але і сімейних стосунків.  

ось

4,6(84 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ