М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Лист до ліричного героя митька з твору митькозавр

👇
Ответ:
Надежда72
Надежда72
21.09.2020

Лист до Митька пропоную скласти так:

Митько, пише тебе учень 5 класу Петренко Іван. Мені стільки ж рочків, як і тобі. Ти мені дуже імпонуєш. Мені подобається, як ти ставишся до бабусі та старших людей, друзів. Ти дуже хороший товариш, на якого можна покластися. А ще мені подобається твоя допитливість. Митько, розкажи, будь ласка, про ще якісь свої пригоди. Я думаю, що ти хлопчик кмітливий та непосидючий, тому з тобою точно ще ставалось щось цікаве.

З повагою

Іван

4,4(72 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
DЕNA
DЕNA
21.09.2020

Объяснение:

Питання ролі митця в суспільстві було актуальним завжди: і століття тому, і у вирі сьогочасної дійсності. Так чи інакше, митець являє собою взірець мудрості, гідності, чесного служіння справедливості, наслідування споконвічних законів моралі. До його слова прислухаються, за ним йдуть.

Тому на ньому лежить надзвичайна відповідальність і за свою позицію та вчинки, і загалом за долю свого народу.

Своєю ідеєю поема “Давня казка” звернена і до сучасної дійсності, коли наша Україна, ставши на шлях незалежності, долає численні політичні, економічні й соціальні труднощі. Справжній поет не має права стояти осторонь цих негараздів, доки його народ буде виборювати щасливе життя для рідної землі.

4,4(29 оценок)
Ответ:
tjcjdjf
tjcjdjf
21.09.2020

Як і попередній центральний персонаж В. Рутківського князь Боброк, Пилип Швайка має вірного друга — коня Вітрика, який розуміє людську мову й самостійно виконує доручення господаря. А ще він має вовка-побратима Барвінка, що не раз рятував козакові життя. Та й сам Пилип — людина неабияка: знає всі козацькі хитрощі, уміє бути «своїм» і серед татар, і серед поляків, знається на травах і зброї. Та головне в ньому — самовіддана любов до своєї землі і щира відданість людям, які на ній живуть. У другій книжці дилогії більш явною стає

4,4(7 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ