М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Характеристика толика из повести "блакитна дитина" автор анатолій діматров. на украинском языке

👇
Ответ:
RedomR
RedomR
26.04.2020
Описуючи пригоди Толика, автор змальовує нам юну особистість, що формується. Перед нами виростає образ допитливої, надзвичайно чутливої до життя, активної дитини. Толик не любить одноманітної роботи, йому не цікаво, наприклад, полоти бур'ян на городі. Він перетворює буденну працю на захоплюючу пригоду. Його буйна фантазія не знає меж: сапкою, як шаблюкою, він січе вражі голови з плеч. Щоправда, рубаючи підряд і бур'ян, і помідори. Він носить воду аж від лісу з криниці, прибирає в хаті, коли мама поїхала з дому у справах, доглядає молодшого братика, бо  хто ж до матері, як не він. Водночас у Толика чимало негативних рис: він дещо ледачкуватий, непослідовний, розбишакуватий. Він завдає чимало клопоту та навіть матеріальних збитків і без того бідній матері, наприклад, зрізавши ґудзики з її єдиного святкового плаття і програвши їх, чи розваливши  комин, б’ючись з братом, чи зіпсувавши костюм, на який мати збирала гроші більше року. Якби не любов до книжки, яка заполонила все єство Толі, скерувала його бурхливу уяву й живу фантазію в певне русло, хто знає, що вийшло б із нього. Книжка приходить у бідне сільське життя дитини дуже рано і замінює йому все. З до фантазії хлопчик мандрує далекими країнами, бореться з розбійниками, захищає добро і перемагає зло. Важливі морально-етичні принципи і закони формуються в душі головного героя саме завдяки книзі. Вона стане незамінним товаришем і мудрою порадницею і в суворих армійських буднях, і в подальшому дорослому житті.          Великий вплив на Толю має і мати, яка прищепила йому правдолюбство і високі моральні якості. Власним прикладом чесного, хоч і бідного, життя вона показала хлопчикові, що головне залишатися людиною. Основи сімейного виховання базувалися в сім’ї Толі на повазі до праці, до старших, на совісті.        Отже, Толя робить чимало помилок, поганих вчинків, але усвідомлює наслідки своїх пустощів, його мучить сумління, він намагається не повторювати їх, бо розуміє, що своєю поведінкою завдає прикрощів іншим.  
4,4(65 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
geragyy
geragyy
26.04.2020

Література --  це джерело життя і натхення. Вона здатна зробити когось на кілька характеритик добрішим або ж навпаки. Хоча все ж, якими б вона нас не робила, література розвиває. Починаючи від словникового запасу і завершуючи вмінням чітко формулювати свою думку. Вона здатна формувати нашу свідомість і бачення майбутнього, засмучувати нас і смішити, спонукати поступ і занепад нашого життя. Література є тим вчителем, який прагне показати нам найбільше можливих відкриттів цього світу у різних сферах, починаючи від сімейного життя і завершуючи ставленням до природи. У розмаїтті тем, до яких звертаються автори, ми точно знайдемо те, що стосується нас найбільше і що сподобається нам. Вона вчить нас бачити людей такими якими вони є і  розуміти систему їхніх вчинків, вчить любити і висловлювати любов, вчить жити і відчувати життя.

Объяснение:

4,7(14 оценок)
Ответ:
natashakuznecz1
natashakuznecz1
26.04.2020

ОтСвітлана вирішила сьогодні зустрітись зі своєю подругою.  В кафе вони мимоволі почали шукати тему для розмови. Світлана вирішила розпочати:

– Нещодавно зрозуміла, що без грошей нічого в цьому світі не можна отримати.  

– Ти впевнена? Може ти трохи перебільшуєш? – з неприхованим подивом запитала Анна, подруга Світлани.

– Ну так.От скажи мені, що, по твоєму, не можна купити за гроші?

– Кохання, – тихо відповіла дівчина. Світлана розсміялась.  

– А що ти скажеш про пари, в яких чоловік платить гроші дівчині аби та була з ним?

– Ти мене не розумієш. Я не кажу про стосунки і те, як вони існують. Я кажу про почуття. Про те, що торкаєтсья найглибших куточків серця.

– Я думаю що за кілька тисяч доларів можна й туди долізти.  

– Невже ти думаєш, що метелики в животі і захоплення в очах можна купити? Це неможливо. Якщо ти так вважаєш, то певно ти ніколи не кохала.  

– Кохала! Роман з Дмиром був чудовим! Він купляв мені такі гарні прикраси! Жоден чоловік такого для мене не робив!

– Значить все-таки не кохала.  

 

Объяснение:

4,7(52 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ