Природа. Все що оточує нас. Все живе і неживе. З давніх часів людина була єдина з природою. Її обожнювали і навіть приносили їй жертви. Але в зв'язку з технологічним прогресом людина забула про значущість природу. Він знищує її для власної вигоди, не задумуючись про наслідки. Він возомнил себе царем природи. Але чи так це?
«Ми у відповіді за того кого ми приручили». Цитата з поеми Антуана де Сент-Екзюпери. Напевно, ці слова чула кожна людина. Все. Від мала, до велика. Але чи слідуємо ми ним? Адже приручені тварини, це не тільки ті тварини, які проживають з нами під одним дахом. Приручені тварини - це всі тварини, що проживають з нами на одній планеті, знищуючи ліс, ми знищуємо їх будинки, їх дах. Ми повинні піклуватися про все, що дає нам планета Земля.
ответ:Гроші... Для когось вони відіграють важливу роль, хтось має скромні грошові потреби, але, звичайно, без грошей обійтись неможливо.
Любов до грошей — ось що об'єднує персонажів п'єси Карпенка-Карого "Сто тисяч". Герасим Калитка, сільський багатій, прагне на всьому заробити і наскладати якомога більше грошенят. Він жорстоко експлуатує наймитів, шкодує для них шматка хліба і поступово втрачає ознаки нормальної людини.
Мріє про гроші і кум Герасима Савка. Він гадає, що "без душі, мабуть, легше, як без грошей", тому навіть готовий продати душу чорту, аби розбагатіти. Куми стають компаньйонами у придбанні фальшивих грошей, бо Калитка сам боїться йти на махінації. Зв'язавшись із кумом, Калитка бачить страшні сни: "Снилось, що кум гроші однімав". А коли компаньйонам приходить час ділити гроші, в руках у Савки з'являється ніж, бо Герасим намагається обдурити його
Объяснение:
Основна думка:Людина яка здатна щиро та віддано любити може згодом постраждати.
Ідея: у творі показується, до чого може призвести любов.