Повість «Тореадори з Васюківки» теж про гру, вигадку, фантазію. Романтика щоденних пригод так захопила двох друзів Івана Реня і Павла Завгороднього, що іноді вони втрачають відчуття межі між реальністю та уявним світом, створеним ними самими.
Мій улюбленний твір " Тореадори з Васюківки "Вже з перших рядків повісті починаєш розуміти: доведеться сміятися. І сміятися багато та весело. Такий незвичайний колорит сільського дитинства зобразив письменник. Пригоди героїв повісті починаються змалку. Пискнув неправильно хлопчина власне ім'я. От і прозвали Явою на все життя. Але немає коли засмучуватися з цього приводу, бо виникає стільки справ, що не вистачає часу замислюватися над тим, як там тебе називають. Та ще й є друг Павлуша, який виручить і до що-небудь придумати.
Ява і Павлуша не просто вигадники. Це дві «бомби уповільненої дії», хоч у їх вчинках немає злого умислу, а тільки добрі наміри. Адже добру справу хотіли зробити хлопці, коли проводили першу лінію метро у Васюківці. Порятунок маленького песика Собакевича із занедбаної криниці взагалі можна назвати подвигом без будь-яких жартів: далеко не кожен спуститься на дно напівзруйнованого колодязя. Щоправда, енергія у хлопців б'є через край. Тому навіть добрі справи часто перетворюються на комічні ситуації, що викликають сміх.
Таких ситуацій дуже багато, їх можна перерахувати і перераховувати. Цей твір не тільки смішний і дотепний а ще вчить доброті і багатьом хорошим якостям. Тому цей твір став моїм улюбленим у шкільному курсі
Все в цьому житті пов'язане між собою. Напевно, така думка видасться багатьом банальною — стільки вже сказано на цю тему, — але вона правдива... Часи, у які жив і творив Тарас Шевченко, були дуже складними для нашого народу. Часи кріпаччини, сповнені приниження людей, антигуманні та нелюдські дії, пригноблення не тільки селян, але й усієї культури, поступу нації, коли українцям, які намагалися розвивати науки та мистецтво, вбивали в голови необґрунтований, безглуздий комплекс національної меншовартості. Багато в чому плоди цього комплексу ми бачимо і в сучасності, хоча минуло вже майже півтора сторіччя.
Объяснение:
Девочки - 25%
Составим пропорпцию:
x - число мальчиков в классе
Методом крест-накрест получаем:
24 - мальчика в классе.
Сложим 24 и 8 = 32 человека в классе